Новини

«Міжнародний досвід організацій та функціонування ветеранської патронатної служби»

Керівника благодійних проєктів Редюїт, Дарину Требух було запрошено отримати міжнародний досвід функціонування ветеранської патронатної служби в програмі  публічних консультацій на онлайн-конфереції Комітету ВРУ з питань соц.політики та захисту прав ветеранів. 

Мета заходу: розгляд проблематики, аналіз діяльності профільних міністерств, державних установ і громадських обʼєднань та прийняття конструктивних рішень по питаннях захисту прав ветеранів і соціальної політики в умовах сьогодення.

На зборах були присутні понад 120 учасників , серед яких: 

Міністри економіки, соц.політики; член комітету ВРУ з питань соц.політики та захисту прав ветеранів Тарасенка Тарас; Голова підкомітету з питань соц.захисту прав ветеранів Комітету ВРУ з питань соц.політики і захисту прав ветеранів Анатолій Остапенко ; Голова підкомітету з питань реабілітації ветеранів Комітету ВРУ з питань соц.політики і захисту прав ветеранів Никорак Ірина; Голова Комітету ВРУ з питань соц.політики та захисту прав ветеранів Галина Третьякова; Заступник Міністра соц.політики України Токарєва Уляна; міжнародні партнери США, Британії , Ізраїлі, Хорватії та Польщі, серед яких радник посольства США в Україні Метью Джонсон; керівниця патронатної служби полку «Азов» Толкачова Олена. 

Щиро вдячні за запрошення та можливість брати участь у таких консультаціях та вирішенні болючих для суспільства України проблем

Ви можете допомогти військовим за реквізитами, вказаними на Головній сторінці сайту!

Деталі

 

"Стать воїна не має значення"

«Жінки вміють боротися нарівні з чоловіками і при цьому залишатися жіночними», – зазначила Дар’я Требух, засновниця громадської групи «Українська Валькірія» в інтерв’ю для The New York Times🚨
«Стать воїна не має значення».

Українська Валькірія - це громадська ініціатива жінок, які, завдяки тренінгам, мають можливість долучитися до самозахисту, захисту своїх дітей та набути впевненість в майбутньому, в умовах сьогоднішніх реалій , стати каталізатором впевненості для своїх чоловіків. 
При бажанні, кожна з жінок може  спробувати себе у військовій справі та офіційно піти до Сил оборони України.

Але , перш за все , основна мета нашої організації - зробити всіх жінок дотичними до справи, яка вважалася в радянському/пострадянському суспільстві виключно чоловічою. Ми руйнуємо стереотипи про слабких жінок і вчимо їх захищати себе, своїх дітей та свою Державу.

Ви можете допомогти військовим за реквізитами, вказаними на Головній сторінці сайту!

Деталі

Психологічна реабілітація поранених з ПТСР

Нещодавно соц.мережами поширилося відео про бійку пораненого військового та працівника  поліції. Тож ми б хотіли звернути увагу на проблему цієї ситуації та шляхи її вирішення.

На жаль, наразі 80% військовослужбовців страждають не тільки від ПТСР, а й від нерозуміння Українським суспільством проблематики дисбалансу сприйняття реалій життя по за межами районів бойових дій , що і  є каталізатором експресивної реакції.  
Одним із прикладів є сприйняття працівниками закладів громадського харчування відвідувача в формі, як подразника, і намагання запропонувати йому місце десь у «кутку».  

Цим постом ми хочемо звернути увагу на вирішення проблеми психологічної реабілітації бійців з ПТСР. Майже 2 роки ,як команда Редюїт створила середовище реабілітації військовослужбовців мистецтвом на базі одного із госпіталів Києва.

Ви можете допомогти військовим за реквізитами, вказаними на Головній сторінці сайту!

Деталі

Проєкт ELLE&Золотий Вік «Жінки, які несуть надію»

«Зйомки  для глянцю - наче фантастичне перевтілення з Попелюшки у Принцесу. Проєкт висвітлює найкращі якості української жінки сьогодення», - розповідає Дар‘я про знімальний процес для проєкту «Жінки, які несуть надію». 

Світовий глянець ELLE дізнався про діяльність Дарʼї в соц.мережах , в яких вона висвітлює два світи, в яких живе та працює:
-світ підтримки та зцілення поранених військовослужбовців;
-та світ очільниці жіночого руху «Українська Валькірія» , яка вчить жінок долати жахи воєнного часу та чинити опір надзвичайним ситуаціям. 

Проєкт ELLE&Золотий Вік «Жінки, які несуть надію» - це розповідь про тих, хто під час найжорстокіших для нас боїв став в бій та тил. Це історії сучасних героїнь, які своїм прикладом демонструють справжній патріотизм , жіночу ніжність у поєднанні з хоробрістю. Це жінки, які стали опорою для Захисників та виборюють право на мирне життя разом з ними.

Як і чому Дарʼя повʼязала своє життя з військовою справою? 
Як часто Дарʼя їздить на лінію фронту та що найбільше вражає в прифотнових районах?

Відповіді на ці та інші питання ви зможете прочитати у статті за посиланням

Ви можете допомогти військовим за реквізитами, вказаними на Головній сторінці сайту!

Деталі

Остання арт.терапія цього місяця

Ще більше усміхнених захисників у госпіталі, які вже чекають наступної.

Ми теж вже з нетерпінням чекаємо. А поки просимо вас долучитися до збору на проведення нашого арт-проєкту «Соціалізація та психологічна адаптація бійців мистецтвом». 

Для вас це невипита чашка кави , а для бійців - загоєні «невидимі рани» та можливість мирного життя без тригерів у майбутньому. 

Ви можете допомогти військовим за реквізитами, вказаними на Головній сторінці сайту!

Деталі

Творчість, яка надихає та зцілює

Психологічна реабілітація та адаптація військових є важливим компонентом їхнього зцілення. Ця реабілітація має бути професійною та , при цьому, ніжною, щоб допомогти їм поступово розібратись зі своїми проблемами і знову вдихнути запах мирного життя та приємні аромати свічок на арома.терапії.

Пам’ятайте , наші Герої - наші янголи-охоронці , вони не жалкують власним здоров’ям та життям заради нашого мирного майбутнього , тож і ви не жалкуйте донату на їхню реабілітацію.

Ви можете допомогти військовим за реквізитами, вказаними на Головній сторінці сайту!

Деталі

Часткове зняття коштів на ремонт авто

Залізні коні наші Героїв завжди потребують ремонту , тому ми звітуємо про часткове зняття 49 165 грн на ремонт однієї з автівок.

Автомобілі - це постійний «розхідник» на Передовій , які потребують безперебійного ремонту. Не завжди вдається купувати нові автівки - адже це більше часу на збори та доставку до місця призначення. Тому звітуємо про часткове зняття на ремонт, а залишок близько 81 617 згодом відправимо за призначенням 

Дякуємо кожному , хто долучився! А ми боремось далі, на своєму фронті разом з українськими кіборгами

Ви можете допомогти військовим за реквізитами, вказаними на Головній сторінці сайту!

Деталі

Бізнес-гра «Кінцевий Бенефіциар»

«Як достовірно оцінити свої навички , як підприємця?» - наша команда дізналася під час бізнес-гри «Кінцевий Бенефіциар».

Разом з нашими партнерами АПВА, ми взяли участь у бізнес-грі «Кінцевий Бенефіциар», що проводилася у корпусі економічного факультету КНУ ім.Тараса за підтримки Бізнес.Дія. Ведучим гри був викладач Роман Кузюк, автор двох книг «Кінцевий Бенефіциар», «Спортивний Бізнесмен» та коуч з бізнес питань.

Ціллю гри - є розвиток навичок підприємця, наприклад: як започаткувати ФОП/ТОВ , як дійти до АТ або холдингу. Гра є актуальною в наш час , щоб кожен спробувати себе у підприємництві,  зрозумів свої навички для подальшого створення бізнесу.

Ви можете допомогти військовим за реквізитами, вказаними на Головній сторінці сайту! Деталі

"Круглий стіл" проєкту "Компас ветерана"

Редюїт взяли участь у засіданні «круглого столу» партнерського проєкту «Компас Ветерана»

Дар’я Требух - керівник благодійних проєктів була присутня на партнерському засіданні, під розглядом якого, були питання соціалізації , юридичного супроводу, медичної підтримки, а в подальшому, і працевлаштування наших ветеранів - це важливі та необхідні аспекти допомоги і «поверненню в стрій» ветеранів після поранень та війни.

Дякуємо нашим партнерам , керівнику ГО Grow UA Юлії Земляній та Ірині Суліковській за розробку проєктів. Дякуємо юристу Міністерства У Справах Ветеранів Стадник Вікторії за сприяння державної політики і підтримки . Дякуємо Асоціації підприємців-ветеранів АТО за активну участь в обговоренні онлайн.
Дякую, всім хто був присутній. Низький уклін і шана нашим Захисникам. Слава Україні ! 

Посилання на статтю про засідання

Ви можете допомогти військовим за реквізитами, вказаними на Головній сторінці сайту! Деталі

Світла пам'ять Ніни Матвієнко!

Вшануймо світлу пам’ять видатної народної артистки України - Ніни Матвієнко! 

Завжди будемо пам’ятати Ніну Митрофанівну та її неймовірний вклад в культуру нашої країни. Її пісні єднали серця поколінь.

Для нашої команди честю стала участь Ніни Митрофанівни в благодійному аукціоні «Пророки Перемоги», на якому ця видатна постать, жінка-епоха надихнула всіх присутніх своїм величним голосом та талантом, яка до останнього подиху допомагала єднати 2 світи - цивільного і військового у боротьбі за Волю і Незалежність українського народу.

Ви можете допомогти військовим за реквізитами, вказаними на Головній сторінці сайту!

Деталі

Передова…ротація по шпиталям..

Купа бюрократичних процедур у шпиталі та в кадрах просто виснажують морально, а попри ще і фізичні травми. 

Аромати завжди збуджують приємні почуття.Тож цим давнім лайфхаком користується і Редюїт. 

З настанням холодів ще більше хочеться затишку і приємних запахів, тож знову відкрили сезон арома-терапії у шпиталі МВС для наших поранених Героїв.

Ви можете допомогти військовим за реквізитами, вказаними на Головній сторінці сайту!

Деталі

Звітуємо з великим задоволенням - збір на дефібрилятори успішно ЗАКРИТО

Спільно ми здійснили важливий крок у покращенні медичного забезпечення наших військових, які стоять на передовій у важливій місії захисту України. Дефібрилятори - це життєво важлива медична техніка, яка може рятувати життя під час надзвичайних ситуацій.

Ми вдячні нашим патріотам за готовність допомагати тим, хто потребує нашої підтримки, і підтримувати добрі справи. Нам є ще багато роботи, але ця перемога показує, що разом ми можемо зробити більше.

Ви можете допомогти військовим за реквізитами, вказаними на Головній сторінці сайту!

Деталі

Буря у посадці!

Ми вітаємо наших Захисників і Захисниць зі святом їхньої мужності та боротьби. І присвячуємо вам масштабний збір

Буря в посадці - збір на ФПВ дрони для Бригади «Буревій»

Вчора ми провели перший тренінг «OTOY-батл», за участі В‘ячеслава Дрофи. І ,всього за 1 день , завдяки учасникам заняття , ми зібрали повну суму на ФПВ дрон для Бригади Буревій.

Дронів необхідно закупити на суму 2.500.000 грн! Сума велика , але ми впевнені, що об’єднаним, нам під силу виконати задумане. 

Ви можете допомогти військовим за реквізитами, вказаними на Головній сторінці сайту!

Деталі

Довгоочікувані дефібрилятори вже на місці

Автоматичні зовнішні дефібрилятори AED Amoul для бійців Гвардії Наступу бригад «Буревій» та «Рубіж» Національної гвардії України приїхали в одну з медичних рот НГУ бригади «Буревій»🇺🇦, і вже зовсім скоро відправляться на передову стабілізовувати порушення серцевої діяльності поранених Героїв

Неймовірна вдячність всім, хто долучився до ініціативи збору!
Особиста подяка від гвардійців та команди Редюїт Музичному колективу «Два кольори» , народу Великобританії та Українській діаспорі за кордоном за активну допомогу у закритті збору

Ви можете допомогти військовим за реквізитами, вказаними на Головній сторінці сайту!

Деталі

Знання, які врятують життя!

Знання з домедичної допомоги - це ключова навичка, яка одного разу може врятувати життя

На жаль, в наш час надзвичайна ситуація може спіткати нас будь-де , тому знання заходів першої допомоги можуть зберегти час та зменшити ризик ушкоджень.
Навички надання домедичної допомоги дають змогу кожному стати героєм та надати допомогу в разі потреби.
Зменшення травм та смертності. Коректно надана домедична допомога може збільшити шанси на виживання та сприяти швидшому одужанню постраждалих.
Наші тренінги дозволяють розвинути ваші навички та психологічну стійкість, необхідні для ефективної реакції на небезпеку.

Спільнота та відповідальність. Навчені люди стають частиною великої об’єднаної спільноти, яка завжди готова допомогти одне одному у складних ситуаціях.

Отже, проведення тренінгів із надання домедичної допомоги - це важлива складова безпеки та взаємодопомоги у сучасному світі. Не гайте часу і долучайтеся до цього корисного процесу!

Ви можете допомогти військовим за реквізитами, вказаними на Головній сторінці сайту!

Деталі

Арт.терапії Редюїт визнані найкращим соціальним проєктом !

Сьогодні наші сеанси з Арт.терапії відвідала команда фонду  «МХП-Громаді» , яка визнала нас переможцями гранту на проведення Арт.терапій у проєкті «Час діяти, Україно!».

Щиро дякуємо Фонду «МХП - громаді» за матеріальну підтримку нашої ініціативи у проведенні мистецької терапії для поранених на війні Захисників та активну участь у реабілітації воїнів і розбудові майбутнього Незалежної України !

На зустрічі було обговорено проблематику та шляхи вирішення питаннь з масштабування занять: збільшення площі приміщення, залучення більшої кількості бійців та можливості проведення терапій не тільки на базі шпиталів, а й на підприємствах.

Ми рухаємося в напрямку Перемоги , об‘єднані в єдину рушійну силу! В Єдності наша сила! Слава Україні!

Ви можете допомогти військовим за реквізитами, вказаними на Головній сторінці сайту!

Деталі

Мозаїка в Арт-реабілітації поранених: бійці збирають уламки свого стану в цілісний витвір!

Мозаїка - це не звичайна викладка різнокольорових форм!На терапіях з бійцями ми доводимо , що мозаїка - це художній об’єкт , який має свою ідею, сенс та почуття, які бійці викладають разом з різнокольоровими «уламками».

А ,окрім цього, це фізична та психологічна терапія для поранених бійців, де вони можуть розвивати мілку моторику рук та психо-емоційний стан,що прискорить процес  відновлення

Ви можете допомогти військовим за реквізитами, вказаними на Головній сторінці сайту!

Деталі

Унікальне обладнання для реабілітації придбано!

Ми купили УНІКАЛЬНЕ обладнання для лікування щелепо-лицевих травм поранених бійців.

Це обладнання є необхідним у відновленні кісткових тканин обличчя та щелепи після евакуації та стабілізації наших поранених захисників. 

І ,завдяки Сергію Сидоруку та колективу компанії «ЮнікТрейд», ми змогли забезпечити бійців можливістю якісного відновлення їхніх облич та поверненням вигляду, що був до поранення.

Ви можете допомогти військовим за реквізитами, вказаними на Головній сторінці сайту!

Деталі

Допомога Сумському госпіталю

Сьогодні ми відправили медикаменти першої допомоги : (інфузійні розчини, кровоспинні ,противошокові, знеболюючі препарати для ін’єкцій, перевязувальні, дезінфектанти тощо ) на пункти стабілізації та евак.пункти до одного зі Східних напрямків фронту ( повний огляд коробки у відео  )

Вже з нетерпінням чекаємо на наступний запит з Передової .Своїм обовʼязком вважаємо порятунок кожного життя на полі бою. Лиш єдність тилу і фронту наближає Перемогу ! 🇺🇦

Дякуємо Івану Павліченку і вашим медичним побратимами за порятунок життів на Передовій. Дякуємо донаторам та активним учасникам нашої сумісної роботи Аліні Лук‘яненковій, Наталії Камо, Кирпач Вікторії та  ГО «Охорона зору»

Ви можете допомогти військовим за реквізитами, вказаними на Головній сторінці сайту!

Деталі

Робота над підтримкою ветеранів у відкритті та розвитку бізнесу після війни - тема події 25 серпня.

Захід був присвячений вирішенню ряду питань, щоб після повернення додому ветерани були заручені підтримкою суспільства та з легкістю могли повернутися у ветеранський бізнес.

На цій події були присутні наші партнери: Голова АПВА Сергій Позняк, директор Першого в Україні добровольчого хірургічного шпиталю «Брасс» Станіслав Онищук та очільниця ДУ «ТМО МВС України по Івано-Франківській області» Галина Лапчук.

Редюїт приєднується до таких ініціатив. Наші Герої необхідні нам як на фронті , так і в цивільному житті.

Ви можете допомогти військовим за реквізитами, вказаними на Головній сторінці сайту!

Деталі

 Четверть необхідної суми на дефібрилятори зібрано!

89 848,62 / 348 500 грн

Щоб якомога швидше бійці на Сході отримали дефібрилятори, необхідно зробити 3 речі:

1.Зробити донат для бійців

5375 4112 0677 7828

2Вподобати цей пост

3. Поділитися цим постом зі знайомими та друзями, щоб більше людей дізналися про збір.

Такі прості умови можуть врятувати життя чиємусь брату, доньці, батьку, що мужньо захищають наші з вами життя. Дякуємо , що ви з нами - продовжуємо боротися за Перемогу разом.

Ви можете допомогти військовим за реквізитами, вказаними на Головній сторінці сайту!

Деталі

Приходьте на курси з надання домедичної допомоги в Києві!

Коли? Кожної суботи на 10:00

Де? М.Київ 

Приєднуйтесь до ексклюзивного тренінгу, де отримаєте унікальні знання та навички від професійного військового інструктора - Олександра Байкера. 

Що очікує вас на тренінгу?

1. Актуальні та необхідні для знання лекції 

2. Практичні сесії для набуття необхідних навичок

3. Дискусії з експертом

4. Викладання матеріалу «простою» мовою!

Ви можете допомогти військовим за реквізитами, вказаними на Головній сторінці сайту!

Деталі

29 серпня в Україні відзначається День пам’яті захисників України

Захисників, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України. Цей день символізує мужність та героїзм українських Захисників, які мужньо боролися проти агресії окупанта 2014 року та збройного нападу у 2022. Ми дякуємо вам за можливість працювати , жити, допомагати, бачити рідних.

Ви заслуговуєте більше ніж на пошану - допоки б’ються наші серця, ми будемо пам’ятати ваші вчинки.

Вшануймо пам‘ять загиблих українських Героїв.

Ви можете допомогти військовим за реквізитами, вказаними на Головній сторінці сайту!

Деталі

Що для вас означає «Держава»?

Для Редюїт - це єднання цивільного та військового фронтів, всебічна допомога та налаштування зв’язку між ними. Саме тому, вже 1,5 роки ми робимо все можливе задля нашої Перемоги, єднаючи два світи. 

Ви можете доєднатися до дій нашої команди у будь-який спосіб: 

 ⁃ донат на потреби військових;

 ⁃ поширення наших постів, щоб якомога більше людей дізналися про потреби та історії наших Героїв;

 ⁃ участь у тренінгах стрілецької та домедичної підготовки , всі кошти з яких наша організація надсилає на закриття потреб Захисників

Ви можете допомогти військовим за реквізитами, вказаними на Головній сторінці сайту!

Деталі

Як повернутися до справи/започаткувати справу?

Військовослужбовець Національної гвардії України, ветеран АТО, голова Асоціації підприємців-ветеранів АТО, Радник урядового офісу із залучення інвестицій Ukraine Invest, засновник і власник компаній FinStream Ta Сronvest - Сергей Позняк, взяв участь разом з Александр Матяш Чоловіча білизна "Regata Club" , Благодійний форум «Незалежні» від Forbes Ukraine, в діалозі Після фронту. 

Ви можете допомогти військовим за реквізитами, вказаними на Головній сторінці сайту!

Деталі

З Днем Незалежності, вільна країно!

Ми незалежні не 32 роки, ми незалежні з народження, з початку існування. І сьогодні ми вшановуємо подвиги минулого, прагнемо до процвітання та миру, що жоден ворог не ладен зруйнувати

Наснага до боротьби , до волі - в ДНК українців назавжди. 

Дякуємо нашим Героям за можливість привітати кожного з вас зі святом Незалежності. Дякуємо за життя

Ви можете допомогти військовим за реквізитами, вказаними на Головній сторінці сайту!

Деталі

З нагоди Дня державного прапору України!

Вітаємо всіх зі святом гордого символу нашої Незалежності та Державності! 

Цей синьо-жовтий стяг не лише втілення національних кольорів, а й втілення волі, гідності та мужності нашого народу: відваги воїнів та незламності волонтерів, терпіння та віри матерів.

І згодом замайорить наш прапор зі звісткою про Перемогу.

Ви можете допомогти військовим за реквізитами, вказаними на Головній сторінці сайту!

Деталі

Хочемо щиро подякувати Cronvest та Кирилу Короткову

за вирішальний внесок у збір коштів на ремонт Баггі для військових на Сході. 

Нехай ваша добра справа послужить прикладом для інших, а ваші дії надихнуть усіх українців на єднання та відповідальність перед державою та, найголовніше, перед собою

Ви можете допомогти військовим за реквізитами, вказаними на Головній сторінці сайту!

Деталі

Дорогі жінки, ваша впевненість в завтра  і захист сьогодні - це наш приорітет

Тому курси збройного самозахисту «Українська Валькірія»- це перше, куди вам варто завітати, коли за вікном війна і на вулицях стає дедалі небезпечніше. 

А ще, кожна з вас допомагає пораненим донатом на тренінги.Долучайтеся, навчайтеся самозахисту та наближайте перемогу разом з нами.

Ви можете допомогти військовим за реквізитами, вказаними на Головній сторінці сайту!

Деталі

Ми не зупиняємось на успішно закритому зборі - ми продовжуємо вести збір на дефібрилятори 

Ваша підтримка надзвичайно важлива бійцям, адже, в зоні бойових дій , їм необхідне постійне постачання медичного обладнання та техніки, якого, на жаль , не вистачає.

Тому , поки вони боряться за наші життя та право на визнання нації  - ми єднаємось для забезпечення та підтримки наших Героїв.

Ви можете допомогти військовим за реквізитами, вказаними на Головній сторінці сайту!

Деталі

«Пів доби» - і ми закрили збір на ремонт 1 Баггі 

Перший Баггі вже в ремонті і , найближчим часом, залізний «побратим» повернеться до наших бійців! Надлишок від першого збору переносимо на збір на другий Баггі.

З такими шаленими темпами, які задають наші донатори, ми швидко зберемо і на другий ! Дякуємо за довіру, дію і єдність!

Ви можете допомогти військовим за реквізитами, вказаними на Головній сторінці сайту!

Деталі

Увага, терміновий збір!

Бійцям 25 Бригади НГУ ім.Князя Аскольда, що зараз знаходяться під Кремінною потрібно закупити запчастини на ремонт Баггі!

Відремонтувати Баггі потрібно якомога швидше!! без них хлопці не мають можливості евакуйовувати поранених та підвозити боєприпаси, що ставить їхні життя під загрозу.

Необхідно зібрати 19 000 грн. Сума невелика, ми віримо в силу єднання.

Ви можете допомогти військовим за реквізитами, вказаними на Головній сторінці сайту!

Деталі

Наша Валькірія Дарина Требух відвідала один з евак.пунктів на Сході

Спілкуючись з військовими медиками за кілометр від лінії фронту, можна чітко усвідомити через що проходять поранені перш ніж дістатись до шпиталів.

Говорили багато про що :від евакуації до стабілізації поранених і ,звісно, про «дефи» , на які ми зараз активно збираємо кошти. Обладнання на передньому краї дійсно не вистачає, а від так і кількість врятованих життів має сумну статистику. 

Тому єдність фронту і тилу, єдність двох світів може стати непереможною зброєю проти наших ворогів. Якщо не врятувати їх там, війна прийде у наші домівку тут.

Ви можете допомогти військовим за реквізитами, вказаними на Головній сторінці сайту!

Деталі

Наші Українські Валькірії передали вітання бійцям на Сході!

Здавалося , прості слова підтримки з боку дівчат. Та ці слова - підтвердження того , що на наших Захисників чекають не тільки їхні сім’ї та кохані, на них чекає вся Україна.

Ваша підтримка важлива, якою б вона не була: привітання, листи та , головне, донати на закриття потреб ,щоб якнайшвидше кожен боєць повернувся додому зі звісткою про Перемогу.

Ви можете допомогти військовим за реквізитами, вказаними на Головній сторінці сайту!

Деталі

Страшна ідея реставрації миру

Мирне щасливе життя , плани на майбутнє, дитячий сміх - все це зникло , як тільки ворог переступив поріг їхнього дому. Тепер , залишилися лише спогади , якими просочені стіни будинку. 

Та ми маємо формувати мислення тільки вперед на Перемогу. Тренувати себе до захисту своїх домівок, не чекати, що хтось інший захистить твій дім, твою державу. Бути готовим стати на захист і відкинути ворога з рідної землі!Підтримувати бійців , донатувати на закриття їх потреб, щоб ворог не переступив поріг вашого дому.

Ви можете допомогти військовим за реквізитами, вказаними на Головній сторінці сайту! Деталі

Збір на дефібрилятори продовжується!

Дякуємо за донати Костянтину Захарченку , Михайлу Кирпачу та всім, хто долучився до збору! 
Донатуючи на підтримку бійців - ви наближаєте Перемогу власноруч.

Збір на дефібрилятори продовжується. І ми впевнені , що з такими людьми , які вірять в нас та Перемогу, довіряють нам та підтримують наші цінності, ми зовсім скоро поділимося з вами звітами і відео-подякою від військовий кожному з вас.

Ви можете допомогти військовим за реквізитами, вказаними на Головній сторінці сайту! Деталі

 

Відремонтовано Пікапи. Дякуємо за допомогу!

Ми раді бачити, як постійні учасники наших тренінгів, друзі та партнери продовжують ланцюжок допомоги Захисникам зараз і до самої Перемоги. Це справжні «ПРОРОКИ ПЕРЕМОГИ». Своїми вчинками, своєю вірою, своєю допомогою наближають Перемогу!

Дякуємо Кирилову Юрію за допомогу у ремонті військових пікапів.
Нація повинна щиро і самовіддано вірити в Перемогу та бути готовою на вчинки заради неї!

Ви можете допомогти військовим за реквізитами, вказаними на Головній сторінці сайту! Деталі

 

Допомога бійцям на Сході!

Ми передали бійцям на Схід посилку з приладами , що забезпечать їх потреби у швидкому та безпечному відслідковуванні ворога на фронті та автономності самих бійців!

Від імені самих Захисників та команди Редюїт, ми дякуємо Галині Ситніковій за щире бажання допомогти бійцям та міцну підтримку місій Редюїт. 

Сила єднання в людях, які вірять в Перемогу та докладають зусиль, щоб Перемогти ворога на своєму місці

Ви можете допомогти військовим за реквізитами, вказаними на Головній сторінці сайту! Деталі

Сила єдності - в дії! 

Наші чарівні Українські Валькірії віддали  кошти, які планували витратити на Бьюті салон, на ремонт авто з «МЕД ЕВАКА». 

Сьогодні порятунок життів наших Героїв важливіший за гарний манікюр.
З ВІРОЮ В ПЕРЕМОГУ!

Ви можете допомогти військовим за реквізитами, вказаними на Головній сторінці сайту! Деталі

Чи вистачить віри однієї людини для досягнення Перемоги?

Ні, Перемога має велике значення, як релігія , в яку має вірити Нація.І для того , щоб досягти Перемоги ми маємо об‘єднати всіх, хто залишився в Україні, в єдину силу, здатну підтримувати бійців та руйнувати ворога!

Дії однієї людини можуть стати пусковим механізмом дій усієї 🇺🇦Нації. 
Давайте разом відсунемо лінію зіткнення подалі від своїх домівок, не допустимо, щоб війна стукала у наші двері і забирала життя рідних людей.

Вибудовуй спокійне майбутнє України зі свого фронту разом з бійцями, що в тилу. Роби, що можеш.

Ви можете допомогти військовим за реквізитами, вказаними на Головній сторінці сайту! Деталі

Дякуюємо всім , хто долучився до збору на гаджети, що рятують життя наших Героїв.

Дякуємо постійній учасниці наших стрілецьких тренінгів, дівчині, яка постійно донатує на потреби наших бійців, неймовірній Галині Ситніковій, за віру і дію задля Перемоги - цього разу за такі «очі» для наших Захисників.

Ви бачите 2 приклади ведення розвідки: 
1. Це на авто групою розвідки ( на жаль, невдало)
2. Це завдяки наявним засобам БПЛА, які придбані за Ваши донати і рятують життя наших розвідників на Луганщині. 

Релігія Перемоги - це віра і дія кожного свідомого українця в Перемогу. Не можеш взяти зброю до рук - зміцнюй Сили оборони, допомагай Героям РЕСУРСОМ

Ви можете допомогти військовим за реквізитами, вказаними на Головній сторінці сайту! Деталі

Бійцям терміново необхідні дефібрилятори!

На жаль , це не кадри із фільму - це цивільна будівля в одному із житлових районів Донецької обл., безжально зруйнована ворожим снарядом. 

Наші бійці постійно працюють над евакуацією поранених побратимів з поля бою. Але , на жаль, багатьох потрібно витягувати не тільки з-під завалів , а й з «того світу». 

Найперша і найважливіша допомога - є реанімація при зупинці дихання або серця . Дефібрилятор - прилад, що дозволяє якісно проводити реанімаційні дії при зупинці серця . Тому він конче необхідний при критичних станах наших захисників на полі бою. Врятовані життя - врятований мир України та існування українців, як нації.

Ви можете допомогти військовим за реквізитами, вказаними на Головній сторінці сайту! Деталі

День медичного працівника!

Дорогі наші янголи-охоронці, ми вітаємо вас з Днем Медичного Працівника!

Ви - справжні герої нашого часу, які стоять на передовій боротьби за здоров'я та життя людей. 
Ми бажаємо вам міцного здоров’я , життєвої енергії та ентузіазму , щоб ваша невтомна праця, професіоналізм та турбота і надалі дарували сподівання, підтримку та зцілення тим, хто потребує допомоги найбільше. 

Ви - світла надія та опора в складних часах, і ми дуже цінуємо кожне ваше зусилля.

Ви можете допомогти військовим за реквізитами, вказаними на Головній сторінці сайту! Деталі

Система оподаткування ФОП

У рамках освітнього курсу-консультування ветеранів у партнерстві з АПВА , ми продовжуємо розбирати важливі економічні питання, які можуть стати при нагоді для ветеранів у процесі адаптації !

Податки одна із запорук розвитку економіки України, зараз особливо важливо їх сплачувати та підтримувати економічний фронт. Тому наші партнери з Асоціації ветеранів підприємців АТО розібрали з хлопцями більш детально тему оподаткування для ФОП. 

Спрощена система оподаткування, обліку та звітності - це особливий механізм справляння податків і зборів: окремі податки і збори замінюються на сплату єдиного податку та  ведеться спрощений облік та звітність. 

Самостійно обрати спрощену систему оподаткування ФОП може у разі, якщо  відповідає вимогам, встановленим для груп платників ЄП:

1) 1-ша група - ФОП, які не використовують працю найманих осіб, здійснюють виключно роздрібний продаж товарів з торговельних місць на ринках та/або провадять господарську діяльність з надання побутових послуг населенню та  їх обсяг доходу протягом календарного року не перевищує складає 167 мінімальних зарплат на рік. 
2) 2-га група - ФОП, які здійснюють діяльність з надання послуг, у тому числі побутових, платникам ЄП та/або населенню, виробництво та/або продаж товарів, діяльність у сфері ресторанного господарства, за умови, що протягом календарного року відповідають сукупності таких критеріїв:

- не використовують працю найманих осіб або кількість найманих осіб не перевищує 10 осіб; 
- обсяг доходу не перевищує 834 мінімальних зарплат; 

3) 3-тя група - ФОП, які не використовують працю найманих осіб або кількість найманих осіб не обмежена, у яких протягом календарного року обсяг доходу не перевищує більше ніж 1167 мінімальних зарплат. ; 
4) 4-та група - сільськогосподарські товаровиробники - ФОП, які провадять діяльність виключно в межах

У разі виникнення питань ви у будь-який час можете звернутися на Гарячу лінію АПВА для отримання більш детальної інформації. Деталі

«Поради Арт-терапевта»,  Або ж «Як впоратися з негативними емоціями за допомоги фарб та мистецтва»?

1. Паніка – малюй каракулі та замальовуй їх
2.Страшно – промалюй страх багато разів, зменшуючи його
3.Роздратований – штрихуй щосили
4.Тривожно – відмалюй тривогу колами
5.Нудно – малюй вигаданих персонажів
6.Самотньо – малюй портрети інших
7.Депресивно – намалюй абстракції з 8 кольорів
8.Дезорієнтовний – малюй чорно-білі візерунки

Ці поради - корисний список проведення терапії , як під наглядом арт-терапевта в госпіталі , так і в домашніх умовах сам-на-сам. Живучи в умовах війни, кожного дня ми зустрічаємося з широким спектром негативних емоцій, з якими вищевказані поради допоможуть впоратися лише за допомоги мистецтва🫶🏻

Бережіть себе та власне ментальне здоров‘я і Донатуйте нашим Захисникам на необхідне мед.обладнання,
Ваш Редюїт.
Ви можете допомогти військовим за реквізитами, вказаними на Головній сторінці сайту! Деталі

Як стати ФОП?

У рамках співпраці з Асоціацією-підтриємців та ветеранів АТО, Редюїт розпочав освітній курс-консультування поранених у госпіталях. Кожної п‘ятниці в наших соц.мережах ми будемо відповідати на найпоширеніші питання стосовно бізнесу. 

Фізична особа підприємець, або скорочено ФОП — це фізична особа, тобто людина, яка вирішила самостійно займатися підприємницькою діяльністю з метою отримання прибутку. Це може бути, наприклад, приватне виробництво, надання різноманітних послуг, торгівля і таке інше.

Існує два способи, як відкрити ФОП.Перший— зареєструвати свій статус через онлайн-сервіс «Дія». Другий —звернутися у будь-яке відділення Мін'юсту або ЦНАП за місцем проживання
Зареєструвати ФОП може кожен громадянин, який досяг 16 років і має офіційно зареєстроване місце проживання.Реєстрація ФОП здійснюється за місцем прописки або місцем проживання.

Фізичними особами-підприємцями не можуть бути:народні депутати, військовослужбовці,державні службовці,особи,які мають судимість за корисливі злочини.

ФОП сплачує такі податки, збори та обов'язкові внески: єдиний соціальний внесок (ЄСВ) – 22% від мінімальної заробітної плати, а також 

ФОПи сплачують по групам податки таким чином: 1 групи сплачують єдиний податок у розмірі 10% від прожиткового мінімуму для працездатних; 2 групи ― 20% від мінімальної зарплати; 3 групи мають незмінну ставку ― 5% ― для неплатників ПДВ, 3% ― для платників ПДВ. Якщо обирають загальну ситутему то тоді - податок на доходи фізичних осіб (ПДФО) – 18% + військовий збір (ВЗ) – 1,5%;

У разі виникнення питань ветерани у будь-який час можуть звернутися на Гарячу лінію АПВА для отримання більш детальної інформації

Грант від Благодійного фонду "МХП-Громаді" та МХП на суму 100 000 грн

Ми маємо гарні новини! Нещодавно команда Редюїт взяла участь у конкурсі-гранті від МХП на отримання коштів на проведення арт-реабілітацій та просвітницьких курсів у військових шпиталях Києва та стала переможцем .

Ми отримали кошти на суму 100 000 грн!Редюїт продовжуватиме стабілізувати психо-емоційний стан бійців за допомогою мистецтва, адаптувати бійців до нормального життя без психологічних травм та працювати задля Перемоги.

Ви можете допомогти військовим за реквізитами, вказаними на Головній сторінці сайту!

Деталі

Ветеран кинув гранату!Знову жертви…Повторюється історія 31 Серпня 2015 року? Читайте далі…

Ігор Гуменюк свого часу очолював Кам'янець-Подільський осередок ВГО "Сокіл". Брав активну участь у подіях Євромайдану та добровольцем пішов на фронт. Але дуже скоро з патріота своєї держави Ігор перетворився на людину, новини про яку продовжують дивувати! 7️⃣ років в СІЗО за підрив гранати 31 серпня 2015 року під Верховною Радою. І історія повторюється, але підрив 5 липня 2023 року став летальним для чоловіка.

Що ж змусило Ігора вдаватись до терактів?
Відповідь одна - ПТСР , поширена серед військових травма, з якою команда Редюїт бореться кожного дня. Це пряма небезпека, яка може зачепити кожного громадянина. Саме тому , основа робота Редюїт - стабілізація та адаптація психо-емоційного стану бійців. Ми робимо це задля того, щоб  вони запам‘яталися мирним громадянам Героями України, а не небезпечними ветеранами зі зламаною психікою.

Ви можете допомогти військовим за реквізитами, вказаними на Головній сторінці сайту!

Деталі

Сьогодення вимагає дій

Вчора наші Валькірії взяли участь в заході Forum “Лідерство жінок під час війни” , де обмінялись досвідом з прогресивною жіночою спільнотою та знайшли нових друзів і партнерів.

Для Перемоги потрібні нові підходи до лідерства, тож ми їх створюємо.

Слава Україні! Ми залишаємось! Ми Переможемо!

Ви можете допомогти військовим за реквізитами, вказаними на Головній сторінці сайту!

Деталі

28 Червня - важливе для кожного українця свято, День Конституції України!

Конституція України — це фундамент, на якому ґрунтується наше суспільство, гарант рівності, свободи слова та совісті,  які визнаються як невід'ємні права кожного громадянина України.

Це свято - нагадування берегти її ,як дорогоцінний скарб, який забезпечує наше демократичне суспільство та національну гідність, за які ми ведемо мужню боротьбу з територіальним утворенням , для якого всесвітні цінності та чесноти - невідомі терміни.

Ми дякуємо нашим Героям-Захисникам за можливість відзначати це свято в незалежній Україні!

Ви можете допомогти військовим за реквізитами, вказаними на Головній сторінці сайту!

Деталі

Як працюють заняття з Арт.терапії за наявності ПТСР?

Арт-терапія у разі ПТСР може допомогти Захисникам і Захисницям обробити свої емоції і досвід через процес творчості. Оскільки травматичний досвід може бути надзвичайно складним для словесного вираження, використання мистецьких матеріалів дозволяє безпосередньо виразити свої почуття, спогади і реакції на травматичну подію.

Під час арт-терапії , Захисники і Захисниці використовують різні матеріали та техніки під лагідним наглядом фахівців-арт-терапевтів.Ці твори мистецтва допомагають зняти напругу, виразити нерозуміння, злість або горе, інтегрувати розірвані аспекти травматичного досвіду, а також виражати надію та розквіт.

Команда, яка працює над заняттями з арт-терапії допомагає інтерпретувати і зрозуміти виразність творів мистецтва, сприяти розкриттю емоційних інсайтів, сприяти регуляції емоційного стану і розвитку стратегій для зцілення

Ви можете допомогти військовим за реквізитами, вказаними на Головній сторінці сайту!

Деталі

Офіційна позиція ГО «ГВТ Редюїт» та АПВА

 «Дива для українців не станеться, якщо вони не візьмуть в руки зброю та не почнуть звільняти територію власноруч». 

Тому поки всі чекали дива, ми працювали і тренувались на полігоні, створюючи міцний фундамент, де ,навіть, поранені готові тримати зброю та оборону для нашого майбутнього

Ви можете допомогти військовим за реквізитами, вказаними на Головній сторінці сайту!

Деталі

‼️Відповідно до плану роботи Комітету Верховної Ради

України з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів на період дев’ятої сесії Верховної Ради України дев’ятого скликання, 
19 червня 2023 року відбулося засідання «круглого столу» 
на тему: "Соціальний захист сімей загиблих (померлих) Захисників/Захисниць України» у Пенсійному фонді України.

Захід пройшов дуже результативно!
Прийняття та реалізація обговорених ініціатив сприятиме вдосконаленню законодавчого процесу, створить підґрунтя для формування та реалізації узгодженої державної ветеранської політики та забезпечення системи соціальної підтримки ветеранів, Захисників і Захисниць України та членів їх сімей.

Посилання на відео скликання

Ви можете допомогти військовим за реквізитами, вказаними на Головній сторінці сайту!

Деталі

Арт-терапія - це не тільки простір комфортної та продуктивної реабілітації, це простір нових знайомств

На одному із занять з Арт.терапії у Київській міській психіатричній лікарні ім.Павлова ми познайомилися з бійцем-підприємцем , який проходить реабілітацію після поранення.

І зрозуміли, що механізм взаємодії у військових шпиталях дає свої результати: ми підтримуємо розвиток реабілітації , а бійці - допомагають своїм побратимам мистецтвом.Так, Григорій Ляхович , співзасновник об‘єднання фондів Warmix, намалював футболку, яка стане підтримкою для побратимів на майбутніх аукціонах.

Дивіться далі у відео

Ви можете допомогти військовим за реквізитами, вказаними на Головній сторінці сайту!

Деталі

МЕР, ЯКОМУ НЕ НАЧХАТИ НА ВІЙСЬКОВИХ-ПІДПРИЄМЦІВ

Деякі мери думають, що можна "забити" на підприємців,що воюють. На ветеранів-бізнесменів, що повернулись вже. Поранені, виснажені, але живі і з надією знову зайнятись своєю улюбленою справою - своїми бізнесами. 

Просто після проведення Ветеранського івенту, АПВА уклали меморандум з міською Громадою м. Хмельницький 

Прямо під час проведення заходу з Сергієм Позняком поспілкувалися представники місцевої влади. Це були не просто розмови, а конкретні домовленості по конкретним діям щодо підтримки ветеранського підприємництва.

Щиро сподіваємось на такий же підхід до військових-підприємців у Києві. Адже, це найбільша категорія діючих військовослужбовців,що саме зараз боронять Україну на фронті. Впевнені, що Київська міська державна адміністрація-КМДА, Віталій Кличко та Київська міська рада почнуть взаємодію зі справжніми військово-ветеранськими бізнес-об'єднаннями для справжньої, не "для галочки", взаємодії і підтримки бізнесу військовослужбовців!

Ви можете допомогти військовим за реквізитами, вказаними на Головній сторінці сайту!

Деталі

Справжня сила і грація жінок підкорюють не тільки світ, а й полігони

Стрілецькі заняття стають невичерпним джерелом впевненості в собі. Це впевненість у тому , що у будь-який момент ти зможеш захистити себе від мародерів та ворога, який посягне на твоє життя ! Жінки на полігоні доводять, що немає меж для їхнього таланту та бажання досягати нових вершин і боротися за власну безпеку та свободу на рівні з чоловіками. 

Стріляти — це не тільки фізична дія, це мистецтво, в якому жінки справжні витончені майстри.

Бажаєте навчитися самообороні, захисту себе та рідних? Корисно та інформативно провести вихідний? Пишіть нам в Дірект - ми підберемо тренінг для вас.

Ви можете допомогти військовим за реквізитами, вказаними на Головній сторінці сайту!

Деталі

Холодні ночі та гарячі точки

– це реальність, з якою стикаються наші військовослужбовці. Вони стикаються з небезпекою та жорстокістю, які вимагають максимального захисту і підтримки. 

Нещодавно ми успішно закрили збір коштів на ТПК для бійців Бригади «Буревій», і вже сьогодні удосконалили його безпеку залізною оббивкою, що гарантуватиме захист від куль та уламків під час надання мед.допомоги. 

ГО ГВТ «Редюїт» - як організація, що ставить собі за мету підтримку, забезпечення та захист військовослужбовців, що боронять нашу незалежність та право на визнання на всіх напрямках, відповідаємо за безпеку та надійність всього обладнання, яке ми закуповуємо. 

Ми не зупиняємось, завдяки вашій підтримці, ми обладнаємо медичний ТПК усім необхідним мед.обладнанням, щоб кожен боєць зміг повернутися додому живим.

Ви можете допомогти військовим за реквізитами, вказаними на Головній сторінці сайту!

Деталі

Сьогодні, зібравшись разом, ми поглибилися у світ творчості та емоцій, щоб знайти наш внутрішній спокій.

Під час малювання , наші чоловіки відчували, як енергія миру та творчості поступово переповнювала їхні душі. Кожна крапля фарби, що опускалась на полотно, мала своє особливе значення.

Арт-терапія з символом миру стала не лише способом самовираження, але й мостом, що з'єднав нас разом. Ми відчули себе часткою єдиного процесу творчості, яка пронизує наш світ. Ця сесія нагадала нам, наскільки важливо прагнути до миру у собі, у наших взаєминах та у всьому світі.

Бажаємо, щоб усі ми знаходили спокій і творчу енергію у своїх життях і ніколи не забували, наскільки потужним і важливим є мир, до якого всі ми так прагнемо.

Ви можете допомогти військовим за реквізитами, вказаними на Головній сторінці сайту!

Деталі

Сьогодні нас сколихнула жахлива новина

Окупанти, необдумуючи, створили природню катастрофу, з метою - зупинити Сили Оборони України. І в кожного із нас всередині нестерпна лють, тож трансформуємо її в допомогу. Ми продовжуємо боротися!

Наші дорогі однодумці, залишилися лічені дні до виконання нашої цілі - покупки ШВЛ для бійців в зоні бойових дій. Договір з постачальниками та донаторами вже підписано, залишилися формальності для закриття збору.

Народи Великобританії та України об’єднані в єдиний механізм. Жоден ворог не зламає нас своїми маніпуляціями. Слава Україні!

Ви можете допомогти військовим за реквізитами, вказаними на Головній сторінці сайту!

Деталі

1 червня -День захисту дітей!

День захисту дітей - це нагадування про те, що кожна дитина заслуговує на любов, безпеку в рідному домі, сім’ю, де мама й тато завжди поряд, та надійний захист.

Сьогодні, в День захисту дітей, команда Редюїт відвідала дитячий фестиваль, організований нашими партнерами , Всеукраїнською громадською ініціативою "Амбасадор дитинства". У свою чергу, Редюїт зробить усе можливе, шоб повернути батьків до дітей, щоб захищати і виховувати справжніх патріотів , адже українські діти - майбутнє нашої держави, нащадки патріотичних цінностей народу України!

Відомі артисти, які є кумирами багатьох дітей, підтримали ініціативу фестивалю та надихнули маленьких гостей на великі мрії. Ми бачили безліч посмішок на обличчях малечі та їх радість,  і це вірна ознака того, що фестиваль виконав свою мету - зробив наших дітей трішки щасливішими у важкі для всіх нас часи!

Хочемо подякувати організаторам фестивалю "Амбасадор дитинства" за запрошення та всю пророблену роботу, завдяки якій, цей день був наповнений теплою та сердечною атмосферу, створеною для дітей. Це чудова ініціатива, яка зосереджена на забезпеченні безпеки, захисту та щастя маленьких дітей.

Ви можете допомогти військовим за реквізитами, вказаними на Головній сторінці сайту!

Деталі

Партнерська підтримка у всіх напрямках

Сьогодні на Арт-терапії наші бійці декорували сумки-шопери, футболки різними сюжетами, як патріотичними, так і власними, побутові предмети, які соціалізують та зміцнюють родинні зв’язки. Адже, родина - це потужна сила, здатна зцілити будь-які травми!

Редюїт - це також родина: родина партнерських зв’язків, родина, що складається з підтримки,опори та взаємодопомоги.
І сьогодні до госпіталю завітав підтримати Захисників Дмитро Остапенко - виконавчий директор Благодійного фонду «Все буде Україна Незламні» та наш майбутній партнер, який повністю розділяє наші місії та погляди. І ,з яким,  у майбутньому ми плануємо створити об’єднаний освітній проєкт для ветеранів.

Нехай мистецтво та взаємопідтримка стануть нашим мостом до комунікації та принесе радість і стабільність у життя кожного українця

Ви можете допомогти військовим за реквізитами, вказаними на Головній сторінці сайту!

Деталі

УВАГА! ПРОСИМО ВАС ПРИДІЛИТИ ХВИЛИНУ ВАШОЇ УВАГИ! 

Сьогодні ми звертаємося до вас з надзвичайно важливим закликом. Ми просимо вас приєднатися до петиції щодо присвоєння посмертно звання Героя України - Часнику Олегу Олеговичу.

Часник Олег Олегович , рятуючи життя своїх побратимів і прикриваючи евакуацію поранених воїнів , віддав власне життя -  ставши прикладом самопожертви та мужності.

Ми закликаємо кожного з вас підтримати цю петицію, приєднавшись до неї , і розповісти про неї друзям, родині та колегам. Кожен підпис має велике значення.

https://petition.president.gov.ua/petition/193922

Ви можете допомогти військовим за реквізитами, вказаними на Головній сторінці сайту!

Деталі

Чи є майбутнє у військових підприємців?

Це неповний перелік "інвест" та інших нянь, що чекають на підприємців, які зараз вмирають на фронті. Вмирають за цих, хто на картинці, яку зробив авторитетний бізнесмен Александр Соколовский. Щоб вони могли сміливо міцніти, жерти і душити бізнеси. Що вони, власне, з успіхом і роблять, прикриваючись війною. 

Детально можна прочитати за посиланням 

Єдине, що не чекає на ветеранів-підприємців - це, схоже,  підтримка. Справжня, дієва підтримка. Але дасть Бог ми все подолаємо і народимось у нову українську еліту.

Ви можете допомогти військовим за реквізитами, вказаними на Головній сторінці сайту! Деталі

Вчора ми провели чергові незабутні стрілецькі курси.

Кожен з наших донаторів отримав унікальну можливість ознайомитися з різними видами вогнепальної зброї та вдосконалити свої навички стрільби, а новачки пізнали ази користування зброєю та на практиці відпрацювати теоретичну інформацію. 

Під керівництвом досвідчених інструкторів, вони вивчили правильну постановку тіла, техніку прицілювання та вдосконалили свою точність у відпрацюванні по рухливим цілям на пейнтболі. Практична робота на стрільбищі дозволила учасникам показати свої вміння та змагатися в точності та швидкості стрільби. Кожен тренінг ми удосконалюємо новими унікальними тренуваннями та завданнями, що сприяють особистому розвитку кожного учасника. 

Мрієш про влучний постріл? Час зробити це реальністю - записуйся на стрілецькі заняття та покажи свою справжню силу!

Ви можете допомогти військовим за реквізитами, вказаними на Головній сторінці сайту!

Деталі

Наша команда знову відвідала військовослужбовців на реабілітації в Міській психіатричній лікарні ім. Павлова.

Окрім терапії мистецтвом, чоловіки постійно психологічно реабілітуються за допомогою зоотерапії, яка створює безпечне та сприятливе середовище, де наші Захисники можуть сповільнити темп, зосередитися на дотику, звуках та емоціях.

Крім того, бійці мали можливість використати мистецтво для вираження своїх почуттів та емоцій. Вони створювали шедеври кольорами та сюжетами, які відображали їхню внутрішню гармонію та розкривали нові перспективи самовираження.

Дякуємо всім працівникам лікарні на чолі з Ігорем Дубініним , за співпрацю та активну участь у всебічній реабілітації військовослужбовців . Ми раді бути частиною цього незабутнього досвіду і сприяти їхньому фізичному та емоційному благополуччю. Разом ми продовжуватимемо соціалізовувати військовослужбовців та відкривати нові можливості через арт-терапію!

Ви можете допомогти військовим за реквізитами, вказаними на Головній сторінці сайту!

Деталі

20.05.2023 Анатолій Остапенко разом із Сергієм Позняком відвідали захід - відкриту першість з рукопашного бою Оболонського району міста Києва у клубі "Поєдинок". 

Цього року Клубу"Поєдинок" виповнюється 35 років. Усі ці роки там виховувалися покоління вольових, сильних духом і тілом людей.
18 Вихованців цього ДСК захищають зараз нашу Україну від окупанта!!!

Вважаємо, що  сучасне українське суспільство як ніколи потребує не тільки високоосвічених, але й патріотично налаштованих громадян.Спортивна діяльність виховує патріотизм, формує морально-вольові якості, розвиває в юнаків почуття любові до Батьківщини і високої відповідальності за свою спортивну підготовку. 

На змагання прийшли підтримати юних спортсменів, наші Герої,в минулому спортсмени-рукопашники!
Хвилиною мовчання вшанували пам’ять захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність України, серед яких, на жаль, є 4 вихованці клубу"Поєдинок".

Ви можете допомогти військовим за реквізитами, вказаними на Головній сторінці сайту! Деталі

 

 Долучайся до найкращих! Підвищ свою точність та навички стрільби на наших стрілецьких тренінгах.

Чи хочеш відчути адреналін та справжній вогонь? Тоді цей тренінг саме для тебе!

Що тебе чекає:
- Повний інструктаж від професіоналів з безпеки та техніки використання зброї.
- Різноманітні види зброї - від пістолетів до гвинтівок - для твого вибору та тренування.
- Практичні заняття з прицілювання, контролю та точності стрільби.
- Індивідуальний підхід та корекція техніки від наших професійних інструкторів.
- Незабутні емоції, адреналін та змагання.

Цей день був повний захоплення, адреналіну та навчання не тільки для досвідчених стрільців, а й для тих, хто вперше взяв до рук зброю на нашому тренінгу! 

Завжди мрів про влучний постріл? Час зробити це реальністю - записуйся на стрілецькі заняття та покажи свою справжню силу!

Ви можете допомогти військовим за реквізитами, вказаними на Головній сторінці сайту!

Деталі

Редюїт разом з представниками громадських організацій, державної влади провели інспекцію лікарняних закладів для ветеранів

Сьогодні Редюїт разом з представниками Громадських організацій Миколою Грековим,Все Буде Україна Незламні-Фонд Для Відновлення Життя В Україні,державної влади,а саме,народними депутатами Анатолієм Остапенком та Валентиною Короленко,провели інспекцію лікарняних закладів:Санаторію «Лісова Поляна» та Міського клінічного госпіталю Київської міської державної адміністрації ветеранів війни. 

Проведення інспекції було необхідним для переконання,що наші ветерани отримують високоякісну та вчасну медичну допомогу.Було проведено огляд реабілітаційних залів,відділень хірургії,травматології та центру психологічної допомоги.

І ми раді повідомити,що ці заклади продемонстрували високий рівень якості та дотримання норм і стандартів.Це свідчить про величезну роботу,яку Ксенія Возніцина,директор Санаторію «Лісова Поляна»вкладає у забезпечення ветеранів найкращою можливою медичною допомогою.

Хочемо висловити подякувати команді інспекції,директорці Санаторію «Лісова Поляна»та кожному,хто підтримує реабілітацію ветеранів

Ви можете допомогти військовим за реквізитами, вказаними на Головній сторінці сайту!

Деталі

18 травня - Всеукраїнський День Вишиванки!

Це свято є символом  ідентичності нашого народу, його культури та мистецтва. 

В цей день, на вулицях українських міст ви можете зустріти неперевершених українців та українок, одягнених в головний елемент національного вбрання - вишиванки. І кожна вишиванка має особливий вигляд, процес створення і відрізняється від інших своєю родзинкою.

Але попри маленькі відмінності, це генетичний код кожного з нас, де вишивка своїми нитками пов’язує українців між собою. 

А сьогодні, на Арт-терапії в Психіатричній лікарні ім.Павлова, бійці займалися трафаретним малюванням, здебільшого використовуючи, трафарети з квітами та патріотичними малюнками, у створенні таких символічних футболок для себе.

Ви можете допомогти військовим за реквізитами, вказаними на Головній сторінці сайту!

Деталі

Новий збір відкрито!

Редюїт не зупиняється навіть на відпочинок, адже , поки триває війна - кожна хвилина важлива.

Ми відкриваємо Збір на ШВЛ Т5 Amoul ( апарат штучної вентиляції легень) для бійців в зоні бойових дій.Це необхідна комплектація кожного медичного автомобілю, яка рятує сотні життів. 

Наша ціль - 298 700₴.Ми віримо в силу єднання та патріотизму кожного, хто нас підтримує! Заради перемоги , мирного життя та повернення кожного бійця до рідних - ми робимо все можливе, аби закривати збори швидше! 

Ви можете допомогти військовим за реквізитами, вказаними на Головній сторінці сайту! Деталі

Зібрано більше 1 млн.гривень на ТПК!

Друзі, ми раді виходити в онлайн до вас з неймовірними новинами! 

1. Ми зібрали більше мільйона гривень на медичний евакуатор. І 2 - ВІН ВЖЕ В УКРАЇНІ. Пройшовши шлях Європою, він прибув до України, щоб стати надійним захистом для наших Героїв.

Хочемо ще раз подякувати кожному причетному до закриття такого масштабного збору. Ми непереможна, незламна нація, де кожен українець готовий підставити плече для іншого. 

Ми разом вийшли на новий рівень і будемо тримати його далі заради Перемоги

Ви можете допомогти військовим за реквізитами, вказаними на Головній сторінці сайту!

Деталі

Вітаємо, друзі. Сьогодні ми маємо честь познайомити вас з Андрієм Дубовиком. 

Людиною, яка є прикладом мужності та незламності українського чоловіка для багатьох.
Почнемо з початку. Ще у квітні 2014 року Андрій пішов добровольцем захищати територію України від окупанта. Він запам’ятався нам , як людина, яка вбила першого москаля, як тільки вони почали запускати свої загарбницькі сіті. Андрій був підполковником підрозділу СБУ «Альфа»,разом з побратимами вони прибули до Слов‘янську 13 квітня на розвідку блокпостів. За планом чоловіки мали отримати 6 БТР від командування. Але, втративши зв’язок з ним ,група Андрія без супроводження поверталися додому. Запідозривши «хвіст» , чоловіки зробили коло в бік Донецька і побачили поляну з очікуваними БТР. Під‘їхавши ближче, чоловіки зустріли командування. Як виявилося, підрозділ «Омега» вже висадили, а бронетранспортери досі знаходилися на поляні, що збільшувало ризики небезпеки, незабезпечених бронетехнікою «Омега». Нарада між ротою, командуванням та групами чоловіків відбувалася біля жвавої траси, що збільшувало цікавість місцевих та небезпеку для самих чоловіків. В результаті, з траси з‘їхало 3 легкових авто, з яких почався масований автоматний обстріл. Сили були нерівними - десантна група отримала наказ:«В жодному разі не відкривати вогонь», у командування не було зброї. Андрій прийняв рішення відстрілюватися разом з побратимами. Чоловік закинув гранату у бік ворога: виглянувши з-за машини Андрій побачив противника, вони одночасно вистрелили. 
Андрій впав біля машини -  потрапляння в груди, поранення в серце, зовсім скоро він почав відчувати втрату свідомості. Андрій Дубовик в інтерв’ю говорив: «По нам прицільно вела вогонь група бойовиків із “зеленки”, і всі наші пересування були добре помітні. Шансів на порятунок не було. Ми починали бій ушістьох, начальство автоматів не мало, наш вогонь помітно ослаб. Ситуація ставала зовсім критичною. Я почав засинати від втрати крові, і тут крізь сон почув, як запрацював крупнокаліберний кулемет. Це за моєю спиною викотився БТР!» «Бійці, чия воля сильніша за тіло» - Чемпіонат «Ігри Нескорених». «Після поранення мені потрібно було якось реабілітуватись, більшість навантажень я не міг виконувати, так як раніше отримав поранення в серце. І мені запропонували спробувати стрільби з лука», - говорить Андрій вже у ролі переможця Всеукраїнського чемпіонату зі стрільби з лука у Львові 2023. Пройшло вже багато років після поранення, як Андрій дізнався про, започаткований британськими ветеранами війни, чемпіонат зі Стрільби з лука. В 21 році чоловік вперше взяв участь і одразу зайняв 6 місце, враховуючи, що досвід зі стрільби був лише 3 місяці. На цьому змагання не закінчилися, вже через 2 місяці Андрій взяв участь в «Іграх нескорених» у Кривому Розі та зайняв 2 місце. За два роки Андрій Дубовик вирішив знову взяти до рук лук та довести всьому світу , що український народ незламний та непереможний. На всеукраїнському чемпіонаті «Ігри Нескорених» у Львові чоловік встановив рекорд турніру - 148/150 балів.  Андрій говорить: «Важливе на змаганнях - зустрічаються побратими. Друзі, ті з ким воював, і це найбільша підтримка та мотивація».

Ви можете допомогти військовим за реквізитами, вказаними на Головній сторінці сайту!  Деталі

Ми раді вам повідомити, що збір на Медичний Евакуатор ТПК!

Тому що ВІН ВЖЕ В ДОРОЗІ ДО УКРАЇНИ.  Від команди Редюїт,бригади «Буревій» НГУ та кожного вчасно врятованого бійця,ми дякуємо Музичному колективу «Два Кольори»,співзасновниці Олені Петрівській та організатору Олені Іванчук,талановитим жінкам,які зібрали визначальну суму на благодійному концерті у Великобританії.Ми дякуємо Ukrainian Christian Partnership,а також Максиму Шпаку та Олександру Шпаку,які знайшли машину та везуть її в Україну. Дякуємо нашим однодумцям,патріотам закордоном-кожному,хто долучився до збору. Ми щиро вдячні вам за вашу роботу,за щире серце:кожен,хто співпрацював з нами-робив це на волонтерських засадах,БЕЗКОШТОВНО.В цьому сила українців,ми єднаємось без пошуку вигоди.ТПК-це гарант безпеки для пораненого воїна,можливість швидко отримати мед.допомогу та повернутися в стрій,а потім-до своїх рідних.Ми зробили це разом,об‘єднані в єдиний механізм!Який з кожним збором збільшує власні можливості та цілі і вдало досягає їх!

Ви можете допомогти військовим за реквізитами, вказаними на Головній сторінці сайту! Деталі

 

З Днем Європи, Україно!

Щорічно, 9 травня , ми відзначаємо День Європи за указом Президента Зеленського. Ми завжди були об‘єднані з Європою цінностями та демократичними поглядами.
 
«Щодня народ України захищає цінності, які є основою ЄС» - вказав в указі президент.
І поки весь цивілізований світ відзначає День миру  та всесвітньої єдності, країна-агресор влаштовує ганебний парад, присвячений нелюдській агресії та терору проти демократичної держави.

Тому сьогодні наш МК з Арт-терапії був присвячений святу миру та єднання. І наші чоловіки з радістю візуалізувати нашу перемогу та мирне життя зовсім скоро!

Ви можете допомогти військовим за реквізитами, вказаними на Головній сторінці сайту!

Деталі

8 травня - День пам‘яті та примирення!

Цей день присвячений перемозі над нацизмом, вшануванню всіх його жертв у Другій Світовій війні. 

У 1939-1945 роки близько 8-10 мільйонів українців загинули від прояву нацизму. У 2023 році ми відзначаємо  День П'амяті та Примирення в той час, коли війна ще не закінчена... Російський нацизм намагається  знищити українську націю. Згадаємо жертв нацизму та врахуємо помилки історії.

Вічна пам‘ять полеглим Героям.

Ви можете допомогти військовим за реквізитами, вказаними на Головній сторінці сайту!

Деталі

 

 

Мета Редюїт - нести радість і допомогу всім, хто її потребує

Сьогодні здійснилася мрія одного з поранених Захисників. Минув рік після його поранення, рік, як чоловік не брав до рук зброї та рік прийняття нового себе. Чи важко було фізично тренуватись із протезом? Як було знову відчувати себе «у керма»?  На ці та інші запитання військовий відповів у відео-інтерв’ю.

Стрільби з Редюїт - це співпраця між цивільними та військовими,поєднання війни та краси, тренувань та відпочинку, навчання для себе та користі для інших.

Ви можете допомогти військовим за реквізитами, вказаними на Головній сторінці сайту!

Деталі

Команда Редюїт, наші партнери , військовослужбовці, люди, які підтримують наші цілі - єдина сім’я! 

Ви - наші підписники наша мотивація та підтримка продовжувати допомагати військовослужбовцям надалі, збільшувати коло тих, хто потребує нашої підтримки та робити все можливе задля їхньої адаптації та соціалізації.

Сьогодні «комфортний» пост. Ми хочемо висловити слова подяки кожному, хто підтримує нас в коментарях та Діректі. Девіз Редюїт - «В Єдності Сила!» - Ми об‘єднуватимемо людей навколо допомоги Захисникам України на шляху до Перемоги та під час відновлення нашої Незалежної України! 

Ви можете допомогти військовим за реквізитами, вказаними на Головній сторінці сайту!

Деталі

 

Відео-листівка від Захисників Музичному гурту "Два кольори"

26 квітня Керівник проєктів Редюїт Дарина Требух провела довгоочікувану зустріч із співзасновницею музичного гурту «Два кольори» Оленою Петровською, які представляють українську діаспору у Великобританії та стали визначальним поштовхом до закриття збору. 

Завдяки нашим співочим Українкам та їх мелодійним голосам, ми стали на крок ближче до виконання цілі! Зовсім скоро новий Броньований ТПК стане надійним захистом для бійців Бригади «Буревій» НГУ.

Команда Редюїт та Захисники від щирого серця дякують нашим українським красуням та народу Великобританії за підтримку збору та поширення української культури.

Ви можете допомогти військовим за реквізитами, вказаними на Головній сторінці сайту!

Деталі

 ГОСТРЕ ПИТАННЯ ВЕТЕРАНСЬКОГО БІЗНЕСУ

Дякуємо українській редакції Forbes Forbes Ukraine за номер, де чудово висвітлено не тільки проблематику питання ветеранів, а й думки, шляхи вирішення важливих для країни, що воює, питань. 

Як завжди, бізнес реагує на задоволення запиту суспільства в десятки разів швидше, ніж уряд. Forbes  далеко обганяє профільні відомства у важливій для соціуму і ветеранів категорії - комунікації і висвітленні, діалогу між фронтом і тилом, між економікою і передовою, між військовими і цивільними підприємцями. Саме так створюється єдність в суспільстві. 

Що ж ми бачимо? Питання відновлення компаній військовослужбовців, їх підтримка та взаємодія, досягло такої напруги у суспільстві, що виливається на шпальтах передових ЗМІ. Можливо, урядовці побачать через такі публікації набрякаючий гнійник проблем, і займуться підтримкою підприємств тих, хто зараз в окопах. 

Ви можете допомогти військовим за реквізитами, вказаними на Головній сторінці сайту!

Слава Україні. Деталі

 

Мінветеранів підготувало інфографіку

із роз'ясненням щодо призначення та виплати одноразової грошової допомоги у разі загибелі (смерті) або інвалідності деяких категорій осіб відповідно до Закону України “Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту”.

Читати пост

Ви можете допомогти військовим за реквізитами, вказаними на Головній сторінці сайту!

Деталі

Психоделіка-обличчя ПТСР

Доволі часто бійці вдаються до подібних малюнків з яскравими кольорами та сюжетами-команда Редюїт розуміє та вже зараз бореться з проявами ПТСР на ранніх його стадіях  

Найпоширеніші стереотипи про посттравматичний синдром-читайте та розвіюйте міфи

Міф:ПТСР торкається лише людей з військової сфери-насправді,такий стан психічного здоров'я може розвинутися внаслідок будь-яких тривожних подій:стихійні лиха,ДТП,тд.

Міф:Людина з ПТСР не може жити нормальним життям- багато людей з посттравматичним розладом працюють,мають особисте життя і вміють керувати цим станом.

Міф: Люди з ПТСР–це бомба сповільненої дії-ця поширена думка помилкова.Більшість людей,які потерпають від стресового розладу після травмування не хочуть завдати шкоди ані вам,ані собі,ані комусь іншому. 

Міф:Корисно оберігати людину з ПТСР від її тригерів-близькі люди зазвичай намагаються відгородити людину з ПТСР від тригерів,але набагато важливіше знайти спосіб жити з тим,що вже сталося та насолоджуватися життям.

Ви можете допомогти військовим за реквізитами, вказаними на Головній сторінці сайту!

Деталі

ГЕРОЇ-ПІДПРИЄМЦІ

Старший лейтенант Олег Воробйов загинув 30 травня 2022 року, виконуючи бойове завдання на сході. Йому було 45 років. Читати далі

Ви можете допомогти військовим за реквізитами, вказаними на Головній сторінці сайту!

 

 

Нагадаємо, що у 2021р. була прийнята Нац.стратегія зі створення безбар’єрного простору в Україні на період до 2030р. 

Вона передбачає створення безбар’єрного простору в Україні за 6 основними напрямками: 

Суспільна та громадянська безбар’єрність - передбачає забезпечення рівних можливостей участі суспільних груп у житті громад та держави; 

Освітня безбар’єрність – створення рівних можливостей та вільного доступу до освіти.

Економічна безбар’єрність – забезпечення умов і можливостей для працевлаштування,заняття підприємництвом;

Інформаційна безбар’єрність – умови, за яких громадяни мають доступ до інформації в різних форматах та з використанням технологій, що враховують їх потреби та можливості; 

Фізична безбар’єрність – створення середовища, в якому громадські споруди та публічні місця, транспорт і послуги є фізично доступними для всіх суспільних груп; 

Цифрова безбар’єрність – забезпечення доступу до інформації, комунікації, публічних та інших послуг онлайн для всіх суспільних груп.

Ви можете допомогти військовим за реквізитами, вказаними на Головній сторінці сайту!

Деталі

Проєкт "Автошколи для з інвалідністю"

План заходів на 2024-2025рр. з реалізації Нац.стратегії зі створення безбар’єрного простору в Україні на період до 2030р. 
 Схвалений документ визначає 4 пріоритетні напрямки роботи:безбар’єрні простір,товари,послуги та інформація.

Проєкт «Автошколи для осіб з інвалідністю» передбачає створення цілісної державної послуги з отримання посвідчення водія на право керування транспортним засобом для осіб, які отримали статус особи з інвалідністю.

 У новому плані заходів на 2024-2025 роки визначено основні завдання:

–пристосування інфраструктури для використання маломобільними групами;
–створення умов для отримання водійських посвідчень особами з інвалідністю;
–розроблення ефективних засобів правового захисту і ефективного механізму фіксації порушень та установлення санкцій за порушення прав та інтересів осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення у випадках дискримінації;
–забезпечення захисту і безпеки осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп.

Ви можете допомогти військовим за реквізитами, вказаними на Головній сторінці сайту! 

Деталі

 

 

25 квітня - День пам'яті трагедії на ЧАЕС!

26 квітня 1986 року відбулася найбільша техногенна катастрофа , яка сколихнула не тільки Україну - весь світ!  

Цей день - День пам‘яті трагедії на ЧАЕС та всіх полеглих під час ліквідації аварії.

Вшануймо пам’ять мужніх українців, які пожертвували собою, своїми життями заради порятунку ЛЮДСТВА. Ми пам‘яємо кожного з вас та вашу мужність!

Ви можете допомогти військовим за реквізитами, вказаними на Головній сторінці сайту!

Деталі

3..2..1...Запрошуємо вас поринути в  атмосферу МК Арт-терапії через відео:

емоції бійців та красу, яку вони створюють. Це - мистецтво війни, сповнене відчуттями і неповторною історією.

Пам’ятайте – не менш важливим етапом перемоги над ворогом є інформаційна перемога, тому підтримуйте Українських Захисників Вподобаннями та Репостами!

Вони – наша мотивація , міцне та надійне плече Батьківщини. Ми,у свою чергу – їх основна підтримка в тилу, патріоти, які не чекають омріяного майбутнього, громадяни, які тут і зараз роблять його власноруч.

Ви можете допомогти військовим за реквізитами, вказаними на Головній сторінці сайту!

Деталі

Вартість одного пострілу з гранатомета РПГ-7в  близько 12000 грн ( згідно з відкритими джерелами в мережі). 

ГО ГВТ «РЕДЮЇТ» долучається до підготовки бійців ,що збираються в Контрнаступ. Дякуючи своїм партнерам, STRATA22, отримали тренажер, який дозволяє готувати Марксменів - гранатометників, не витрачаючи при цьому державні кошти. 

За нашими підрахунками, завдяки діяльності «РЕДЮЇТ» зекономлено за 4 місяці 144 000 000 грн, яки пішли на зміцнення нашого наступального потенціалу. При цьому підготовлено більше 300 фахівців, які можуть вправно знищувати бронетехніку ворога. 

Все для Перемоги!Слава Україні!

Ви можете допомогти військовим за реквізитами, вказаними на Головній сторінці сайту!

Деталі

20 квітня - День вдячності Волонтерам

За весь час війни українські волонтери проробили масштабну роботу у наданні необхідної допомоги як військовим, так і цивільним. 

Українські волонтери - люди , які стали на шлях благодійності від щирого серця. Це їхнє покликання, а не просто тренд! 

Від усіх українців, ми щиро дякуємо вам за кожен успішно завершений збір, за відповідальність та співпереживання! За нами перемога, в Єдності Сила!

Ви можете допомогти військовим за реквізитами, вказаними на Головній сторінці сайту!

Деталі

Сумлінна праця - ключ до успіху на будь-якому фронті

Кожен день команди Редюїт та АПВА працюють над створенням проєктів розвитку важливих соціальних програм. Ми працюємо над творенням майбутнього нашої держави  -робимо все можливе для створення стандартів програм психологічної та фізичної реабілітації, професійної адаптації та професійної орієнтації для подальшого працевлаштування військовослужбовців 

У партнерстві з АПВА ми напрацьовуємо механізми інвестування та фінансування соціальних проєктів.

Ви можете допомогти військовим за реквізитами, вказаними на Головній сторінці сайту!

Деталі

 

17.04.2023 відбулося засідання Підкомітету з питань соціального захисту прав ветеранів

  Розглянули проєкт про внесення змін до Закону України "Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту" щодо уточнення категорій осіб, які належать до ветеранів війни та членів сімей загиблих (померлих) Захисників і Захисниць України (реєстр. № 9126). 


  Розглянули проєкт про внесення змін до Закону України "Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту" щодо визначення відповідних категорій осіб, які брали участь у відсічі збройної агресії Російської Федерації з 24 лютого 2022 року, учасниками бойових дій (реєстр. № 9059). 

За результатами обговорення Підкомітет з питань соціального захисту прав ветеранів Комітету вирішив провести додаткову нараду з авторами законопроекту та центральними органами виконавчої влади щодо обговорення законодавчих ініціатив запропонованих у законопроекті. 
Працюємо далі…

Ви можете допомогти військовим за реквізитами, вказаними на Головній сторінці сайту!

Деталі

Сергій Позняк: Про роботу снайпера, втрату ноги, росіян-мародерів та чотирьох дітей

До перегляду вже доступне інтерв’ю нашого партера, Голови АПВА Сергія Позняка в гостях у «Гончарова Подкаст»

Ви можете допомогти військовим за реквізитами, вказаними на Головній сторінці сайту! 

Деталі

 

 

Ветеранський підприємницький грант запущено!

Голова АПВА Сергій Позняк: «На цьому тижні стартувала, на мою думку, найдієвіша з існуючих державних програм підтримки ветеранського бізнесу. Говорю так, тому, що АПВА долучилася до створення в процесі розробки»

Але ж то розробка. Дуже важливо тестувати на практиці! 
Просимо вашого фідбеку!
Що, як працює, пропозиції зауваження, особливості, складнощі, порушення.

Контакти для повідомлень:
Сторінка АПВА 
Сайт apva.com.ua 
Еmail: apvaua@gmail.com
Гаряча лінія #АПВА - 0 800 21 31 90 ( у будні )

Ви можете допомогти військовим за реквізитами, вказаними на Головній сторінці сайту!

Деталі

Хто душить ветеранські підприємства?

Без законодавства, щодо особливого порядку виконання зобов'язань підтримати ветеранську підприємницьку ініціативу неможливо. Компанії УБД просто давлять.

Згідно, навіть, попереднім підрахункам Україна матиме 1 млн 500 тис. учасників бойових дій. В дослідженні Мінветеранів зазначається, що абсолютне лідерство по кількості серед тих, хто воює, тримають підприємці. А це близько 200 тис. 

Яка ж перепона до продовження ведення бізнесу?

Занепала без власника компанія, високі, недосяжні вимоги до фінансово-майнового стану для грантового та банківського фінансування,термінові вимоги колишніх партнерів, контрагентів та кредиторів душать ці спроби на корню вже зараз.

Про це та про інші питання та можливості вирішення для ветеранського підприємництва голова Асоціації-підприємців ветеранів АТО Сергій Позняк говорив в ефірі Суспільне Новини.

Ви можете допомогти військовим за реквізитами, вказаними на Головній сторінці сайту!

Деталі

Це медичний евакуатор, який рятував Героїв з бригади НГУ «БУРЕВІЙ» на «0»!

Він ПОРАНЕНИЙ, але хлопці його обов‘язково вилікують. В наступі потрібно більше медичних евакуаторів. Команда «Редюїт» щодня працює над цим завданням.

Ми вже зібрали 70% від необхідної суми на купівлю ТПК, залишилось всього 30%. Не зупиняйтесь донатувати , наші Герої роблять усе, щоб ми зранку змогли прокинутись та мирно жити. 

Недарма ми кожного разу нагадуємо про важливість техніки для евакуації - це НЕОБХІДНІСТЬ для Героїв на сході ,це їхня можливість ЗАЛИШИТИСЯ ЖИВИМИ. 

А для нас - це одна невипита чашка кави! Пам’ятайте - саме ВИ можете врятувати життя Героя

Ви можете допомогти військовим за реквізитами, вказаними на Головній сторінці сайту! Деталі

Невже повернення виплат у 30 000 грн знову скасовують

Минуло декілька днів з публікації новини про повернення виплат. 
За словами Народного Депутата Железняка, в Раду внесли блокуючу постанову до цього законопроєкту.

Ця постанова не є офіційною, доки її не розглянуть в залі. Поки Спікер не може підписати даний закон. Згідно з графіком засідань Ради, в найближчі тижні офіційного розгляду не очікується! 

Сподіваємось на позитивний результат для наших Героїв із Сил оборони України

Ви можете допомогти військовим за реквізитами, вказаними на Головній сторінці сайту!

Деталі

Зарплатні 30 000 грн для Військових бути!

Майже одноголосно Верховною Радою було прийнято рішення про повернення зарплатні у розмірі 30 000 грн військовослужбовцям, працівникам ДСНС та поліцейським.

Ви можете допомогти військовим за реквізитами, вказаними на Головній сторінці сайту!

Деталі

Ще один меморандум,підписаний заради Перемоги!

Сьогодні Керівник проєктів ГО ГВТ «Редюїт» Дарина Требух утвердила дружню співпрацю,з Головою ГО «Зростай, Україно» Юлією Земляною, меморандумом! Об‘єднані в єдиний механізм, ми ладні повернути кожного бійця в стрій та допомогти нашій Батьківщини зрости та заново відбудуватись!

Від щирого серця дякуємо кожному, хто не опускає руки і продовжує боротися «на 0» та в тилу! Об‘єднання всієї країни навколо побудови стійкого та надійного тилу для Захисників - суть девізу Редюїт «В Єдності Сила»

Ви можете допомогти військовим за реквізитами, вказаними на Головній сторінці сайту!

Деталі

 

Військова романтика на полігоні

Команда Редюїт не тільки навчає практичним навичкам стрільби, а й створює «романтичну» атмосферу на заняттях!

Для того, щоб програми не повторювались і ви кожної суботи могли відвідувати улюблені заняття, щоразу дізнаючись нове - ми удосконалюємо навчання різними «військовими гаджетами»

Що нового було сьогодні:
 ⁃ встановлення мін, розтяжок
 ⁃ Використання димів
 ⁃ Перевірка бою зброї

Не забуваємо про збір! Надійної техніки для евакуації ЗАМАЛО! Донатуємо на ТПК - зменшуємо випадки «грузу 200». Слава нашим Героям!

Ви можете допомогти військовим за реквізитами, вказаними на Головній сторінці сайту!

Деталі

 

Для більшості «неадекват». Для тих , хто бачить і розуміє симптоми - людина з ПТСР!

В Києві чоловік прийшов з’ясовувати  стосунки з продавцем магазину, а в результаті - відкрив стрілянину. І все чому - підступний посттравматичний розлад проявив себе , як тільки чоловік вступив у конфлікт.

Неодмінно, ці випадки можуть стати нашою повсякденністю, жахаючими сюжетами новин. І все чому? Необхідно працювати над психологічною реабілітацією учасників бойових дій 

Редюїт вже зараз робить все можливе для соціалізації та адаптації Героїв до звичайного життя, щоб забезпечити безпеку цивільних та комфорт Захисників🇺🇦 

Інформацію про Арт.Терапії з Редюїт ви можете переглянути за посиланням!

Ви можете допомогти військовим за реквізитами, вказаними на Головній сторінці сайту!

Деталі

Редюїт та АПВА офіційно партнери! 

30 Березня Керівник проєктів Редюїт Дарина Требух разом з Головою АПВА Сергієм Позняком підписали меморандум, тепер ми об‘єднані не лише спільною метою , а й за документами.

На різних фронтах - реабілітації військових та розвитку ветеранського підприємництва - ми займаємось єдиною справою - поверненням наших Героїв до звичного життя! 

Важливо, об’єднання однодумців і плідна співпраця нівелює будь-які перешкоди , сила єдності крок за кроком наближає до здійснення найважливішого завдання- існування Держави🇺🇦

Ви можете допомогти військовим за реквізитами, вказаними на Головній сторінці сайту! Деталі

У 2023 році дія законодавства щодо санаторно-курортного лікування для більшості категорій громадян призупинена

Ситуацію прокоментував голова підкомітету Верховної Ради з питань соціального захисту прав ветеранів Анатолій Остапенко, який разом з групою інших депутатів 6 березня зареєстрував законопроєкт № 9082. 

Документ передбачає внесення змін до закону про держбюджет, що дозволить відновити призупинену норму.

Бюджетна програма передбачає у 2023 році понад 540 млн. грн на психологічну допомогу, а також соціальну й професійну адаптацію ветеранів війни. З них 264,3 млн. грн виділено саме на санаторно-курортне лікування.

«Таким чином, одним і тим же законодавчим актом…» продовження статті

 Ви можете допомогти військовим за реквізитами, вказаними на Головній сторінці сайту!

Деталі

Соціальний захист Героїв України!

Дарина Требух та Сергій Позняк постійно працюють над покращенням  соціального захисту військовослужбовців-Героїв. 

Ці питання є надважливими для обговорення в умовах війни. Люди, які ризикують своїм здоров‘ям/життям повинні бути впевненими у тому, що держава та суспільство не залишаться осторонь після закінчення війни -навпаки, підтримуватимуть у будь-який спосіб.

29 Березня у Комітеті ВРУ з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів було проведено слухання ,
темою якого був : «Соціальний захист, надання окремих статусів Захисникам/Захисницям України та членам їх сімей».

Засідання очолив Анатолій Остапенко - Голова Підкомітету з питань соціального захисту прав ветеранів.

Асоціація підприємців - ветеранів АТО та ГО ГВТ «РЕДЮЇТ» в тісний співпраці з Державними органами створює комфортне майбутнє для наших Героїв.

Посилання на відео слухання

Ви можете допомогти військовим за реквізитами, вказаними на Головній сторінці сайту!

Деталі

Інвестиційна конференція: питання інвестування ветеранських підприємств

28 березня відбулася Інвестиційна конференція в Mercure Hotel Space Franch, на якій був присутній наш партнер та друг, спікер конференції Сергій Позняк  - Голова Асоціації-підприємців та ветеранів АТО. 

Ми вдячні Сергію за запрошення Керівника проєктів Редюїт Дарини Требух. Ми раді бути присутніми та причетними до таких заходів, на яких висуваються важливі для нашого суспільства питання - реабілітації, соціалізації поранених та ветеранського підприємництва, які тісно пов’язані між собою.

Співпрацюючи, ми здатні повернути українців до нормального життя!

Ви можете допомогти військовим за реквізитами, вказаними на Головній сторінці сайту!

Деталі

Єдиний фронт, єдина ціль - Перемога!

Незважаючи на жодні виклики,чоловіки, які приєдналися місяць тому — Дмитро Гордіца,41-річний іконописець, і Денис Іржицький,21-річний студент медичного факультет-кажуть, що вірять,що український контрнаступ буде успішним.
«Мені вже набридло бути спостерігачем»,—сказав Гордіца під час перерви в тренуванні.  Він каже,що приєднався до Наступальної гвардії, тому що вірить, що саме туди «приходять найкращі з тих,хто ще в резерві».

Дмитро Гордіца, який за свою творчу кар’єру створив сотні творів релігійного мистецтва в різних стилях, лише місяць тому не мав військового досвіду: у призовному віці його звільнили від призову через проблеми із зором.Тепер ці обмеження знято, каже він, і коли його «мистецтво дійшло до логічного завершення», він вирішив приєднатися — «як це повинен зробити справжній чоловік»...продовження

Ви можете допомогти військовим за реквізитами, вказаними на Головній сторінці сайту! Деталі

Український хор у Великій Британії збирає кошти на медичний бронеавтомобіль ТПК для бригади «Буревій» НГУ

Про силу духу Українців від початку повномасштабного вторгнення знає вже увесь світ. Ми продовжуємо боротись, піднявши голови і наспівуючи улюблені пісні.

ГО ГВТ «Редюїт», на початку березня цього року, відкрили збір на медичний бронеавтомобіль ТПК для бригади «Буревій» НГУ, на який вже зібрано понад півмільйона гривень.

Український хор «Два Кольори», який зараз знаходиться у Великобританії та організовує благодійний концерт, дізнавшись про відкритий збір, присвятили серію своїх концертів  збору коштів на Броньований ТПК, що стане машиною - порятунком та швидкої евакуації бійців з поля бою. 

ГО ГВТ «Редюїт» та бригада «Буревій» НГУ, дякує всьому колективу «Два кольори» за допомогу у зборі.

Ви можете допомогти військовим за реквізитами, вказаними на Головній сторінці сайту!

Деталі

Чому ПТСР так важливо лікувати вже зараз? Як розлад впливає на суспільство та державу?

Посттравматичний стресовий розлад-це прихована травма, отримана як внаслідок одноразового стресового досвіду,так і постійного перебування нервової системи у стані стресу.

На відео прямий прояв ПТСР.На жаль,понад 80% військових переживають даний розлад. Якщо вчасно не виявити та не надати допомогу нашим Героям -збільшаться випадки пияцтва,самогубства у людних місцях та збройної агресії військовослужбовців проти населення,та, особливо, посадових осіб органів влади всіх рівнів. 

Керівник проєктів Редюїт Дарина Требух та голова АПВА Сергій Позняк відповідають за важливу місію-повернення у суспільство психічно-здорових Героїв України. Оточення не сприймає військових з ПТСР,тому Редюїт та АПВА займаються їхнім відновленням та поверненням до нормального життя,щоб кожен військовослужбовець мав матеріальне забезпечення та повагу у суспільстві. 

Психічно-здорове суспільство-запорука гармонійного і продуктивного існування Держави!

Ви можете допомогти військовим за реквізитами, вказаними на Головній сторінці сайту!

Деталі

Наші неймовірні хоробрі дівчата - українські Валькірії

Керівник благ.проєктів Редюїт Дарина Требух є очільницею жіночого руху «Українські Валькірії» - жінок, які своєю любов’ю та жіночою силою оберігають воїнів на полі бою і в тилу.Краса і мужність, ніжність і войовничість - так ми поєднуємо 2 протилежних світи.

В програмі стрілецьких занять «Від домогосподарки до Валькірії» найкращі Інструктори Києва навчають наших жінок захищати себе та свої сім’ї , поки їхні кохані Герої захищають усіх нас від російської навали.

Дякуємо , що довіряєте нам та підтримуєте наші цілі. Тільки разом ми досягнемо найбажанішого - Перемоги над російським цинізмом , терором та зневагою!

Ви можете допомогти військовим за реквізитами, вказаними на Головній сторінці сайту!

Деталі

 

26 Березня - День Національної Гвардії України! 

Це День наших хоробрих чоловіків та жінок, які міцно стоять на захисті нашого суверенітету та Незалежності.

Це День тих, хто навіки залишився в строю за право бути Українцями.

Слава нашим Героям! Слава Україні!

Ви можете допомогти військовим за реквізитами, вказаними на Головній сторінці сайту!

Деталі

Лікарі - янголи - охоронці!

Ми навіть не уявляємо, що відчувала ця Лікарка, але кожен з нас мріє, щоб таких зустрічей було якомога більше.

Наші лікарі - наші янголи-охоронці

Ви можете допомогти військовим за реквізитами, вказаними на Головній сторінці сайту!

Деталі

Кожен день війни збільшує кількість тих, хто потребує різних видів реабілітації. 

Кількість осіб, що вже мають отримувати відповідні послуги вимагає збільшення потужностей існуючих закладів. 
Різні проблеми в цій царині обговорювали сьогодні на Круглому столі, організованому Комітетом Верховної Ради України з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів.

Аналіз наданих матеріалів, тривала дискусія з учасниками Круглого столу ілюструє відсутність єдиного бачення щодо того, якою має бути реабілітація;скільки осіб і яких видів реабілітації потребують;які потреби та можливості в наданні реабілітаційних послуг є в окремих областях , тощо.

З метою централізації зусиль представників органів виконавчої влади, народних депутатів України, представників реабілітаційних центрів, постраждалих внаслідок військової агресії росії , тощо, звернувся до Дениса Шмигаля Прем’єр-міністра України з проханням створити Координаційну раду з питань реабілітації військовослужбовців та постраждалих внаслідок російської агресії.

Ви можете допомогти військовим за реквізитами, вказаними на Головній сторінці сайту! Деталі

Відпочинок - важлива складова життя

В умовах війни ми кожного дня знаходимося в стресі. Такий терор нашої нервової системи може принести свої негативні наслідки, як , наприклад, згаданий у пості вище - посттравматичний стресовий розлад.

Потрібно в будь-який спосіб відволікатися від буденності: Керівник благодійних проєктів Редюїт Дарина Требух кожного тижня займається з пораненими бійцями на заняттях з Арт-терапії - це соціалізація для кожного присутнього, розслаблення для психіки за допомоги мистецтва.

Відвідуйте виставки, кінотеатри, концерти, ми продовжуємо жити і працювати заради майбутнього нашої Держави - ми потрібні їй психічно здорові!

Ви можете допомогти військовим за реквізитами, вказаними на Головній сторінці сайту!

Деталі

«Очі Маріуполя» 

Вони бачили земне пекло. Це світлі очі істинних Героїв, які побачили темряву наживо. Першими прийняли весь жар на себе, побачили справжній лик ворога, в той час як ми дізнавалися про все з новин.
Але не дивлячись ні на що , вони продовжують посміхатись, реабілітуватись і спокійним поглядом говорити: «Все буде добре, ми переможемо». І що найголовніше, поранені,вони продовжують допомагати побратимам…своїми виробами вони допомагають збирати на необхідне для бійців на передовій!

І ми продовжуємо працювати з нашими чоловіками , бачити невидиме ( ПТСР), допомагати соціалізуватись та адаптуватись до життя заново, ми працюємо заради них і просимо вас не забувати:
- 1 не випита вами чашка кави ладна врятувати життя, як мінімум, 1 українського Героя

Ви можете допомогти військовим за реквізитами, вказаними на Головній сторінці сайту! Деталі

 

І потім у нас питають, чому так важливо приділяти увагу саме лікуванню ПТСР? 

Це підступна та непомітна хвороба, ладна з’їдати вас зсередини кожного дня. На жаль, цього ранку, з життям покінчив один із наших Захисників. Зняв колечко з гранати, на жаль, бойової, і немає людини. І знаєте , що було причиною? 
ПТСР, який не помітили вчасно.
Тому ми так хвилюємось за наших військових і займаємось із ними на Арт-терапіях.

Бережіть себе та своїх близьких, і якщо помітили будь-які зміни у поведінці рідних, не втрачайте час - звертайтеся до професіоналів

Ви можете допомогти військовим за реквізитами, вказаними на Головній сторінці сайту!

Деталі

МСБ - наш шлях у Європу!

Структуровані невеликі приватні фонди, що зможуть приймати європейскі кошти і ефективно здійснювати фінансування малих і середніх бізнесів - модель успішної євроінтеграції економіки  України. Успішні малі та середні підприємці і компанії - фундамент будь-якої здорової економіки.

На щастя, серед ветеранських бізнесів все це є: фонди, іструменти, інституції і, навіть, успішні підприємства. Навіть (особливо), серед учасників Асоціації-підприємців ветеранів АТО 

Була проведена жвава,жива розмова з ВПМ про важливість уваги уряду до ветеранського підприємництва, про необхідність розробки і втілення державних рішень підтримки бізнесів захисників і захисниць, що зараз воюють.

І, слава Богу, перші такі програми вже на "низькому старті". І,ми певні, що ветерани-бізнесмени стануть однією з основних сил, що активно рухатимуть національні євроінтеграційні процеси!

Ви можете допомогти військовим за реквізитами, вказаними на Головній сторінці сайту!

Деталі

21 Березня - День соціальної роботи

Щорічно третього вівторка березня відзначаємо Всесвітній день соціальної роботи.
Метою Всесвітнього дня соціальної роботи є привернення уваги влади та суспільства до проблеми соціальної незахищеності. Соціальна робота полягає у захисті та допомозі громадянам.

Цей день є важливим в Україні , тому що кожен з нас за цей рік став соціальновідповідальним громадянином, разом ми захищаємо нашу свободу, права ветеранів та учасників бойових дій, допомагаємо Героям та їхнім сім‘ям, ми підтримуємо кожного , хто цього потребує! І це важливо.

Ви можете допомогти військовим за реквізитами, вказаними на Головній сторінці сайту!

Деталі

 

Програма для пілота

Темно, вечір, ми разом з командою  АПВА в Кабінеті Міністрів України із заступницею міністерки Міністерства економіки України Тетяною Бережною та очільницею Державної служби зайнятості Юлією Жовтяк дороблюємо пілот програми підтримки ветеранського підприємництва. 

Це тільки перша ластівка, але ж вона толкова! Як толкові й ці дівчата, що по -справжньому розібрались у питаннях ветеранських бізнесів. А де не розібралися, то взяли і спросили в того, хто знає - в Асоціація-підприємців ветеранів АТО Слава Богу , виходить добре і ви скоро це побачите!

Ви можете допомогти військовим за реквізитами, вказаними на Головній сторінці сайту! 

Деталі

Просвітницька діяльність для школярів!

Сьогодні наш колега та друг , медик Батальйому ім. Кульчицького Байкер проводив тренінг з надання домедичної допомоги для учнів старших класів, розповів та практично продемонстрував як врятувати своє життя та життя оточуючих при виникненні надзвичайної ситуації - такі теми є дуже важливими для вивчення на базовому рівні навіть у школах!

Школярі з величезною зацікавленістю сприймали інформацію від бойового медика, практично відпрацьовували отримані теоретичні знання.

Найголовніше - молоде покоління розуміє, що наша країна знаходиться у стані війни й все, що вони дізнались на тренінгу, може знадобитись в будь-який час. 

«Нехай ці вам знання ніколи не знадобляться! Але ми живемо у період, де небезпека може наздогнати нас чи оточуючих в найнеочікуваніший момент. Тому ми маємо бути готові до всього й уміти допомогти собі та іншим. Але понад усе думаємо – про свою безпеку! Запам’ятайте: ці знання рятують життя», - наголосив школярам гвардієць Олександр Корнійчук.  

Ви можете допомогти військовим за реквізитами, вказаними на Головній сторінці сайту! 

Деталі

Вирішення надважливих питання - один із головних аспектів роботи Редюїт

Керівники проєктів Редюїт та АПВА  Дарина Требух та Ірина Трикоз разом з представниками громадської організації "Зростай, Україно!" , Земляною Юлією та Суліковською Іриною провели стратегічну нараду, яка стане підґрунтям об’єднання з ГО «Grow UA» щодо основних напрямків роботи , стратегії та напрацювання механізмів по створенню Патронатних служб в регіонах України.

Проблемою поранених треба займатися вже зараз, коли вже понад рік триває війна в Україні. Ми не чекатимемо поки встановиться законодавча база (останні редакції щодо ветеранів АТО були в 2016 році) - ми будемо діяти тут і зараз заради наших героїв.

Ви можете допомогти військовим за реквізитами, вказаними на Головній сторінці сайту! 

Деталі

Інвестиції у ветеранів і не тільки

АПВА та наша команда провели дуже круту зустріч,де намітили чіткі кроки забезпечення інвестиціями ветеранські бізнеси та забезпечення участі МСБ у взаємодії з найбільшими гравцями українських ринків. Ukraine Invest вдалося зібрати найкращих. Andrii Dligach,  Shestopalov Boris, Andriy Zdesenko та інші є висококласними спецами у залученні інвестицій. І чимала увага була приділена підприємствам захисників в особі Асоціація-підприємців ветеранів АТО, яку, як радник ,  представляв Сергій Позняк- наш друг та партнер.Ми дякуємо Сергію Цівкачу, непревершеним радникам за продуктивну роботу, яка скоро дасть потужний результат. 

Ви можете допомогти військовим за реквізитами, вказаними на Головній сторінці сайту! Деталі

Можливість виїзду закордон для військових - реальність?

Петиція Про надання можливості військовослужбовцям під час відпустки виїзджати за кордон для відвідування сімей

Зазначена відпустка дає можливість військовослужбовцям відвідати свої родини відновитися у колі сім’ї, що в подальшому позитивно впливає на виконання ними обов'язків по захисту Батьківщини.

Ви можете допомогти військовим за реквізитами, вказаними на Головній сторінці сайту!

Деталі

Узгодження надважливих питань Департаменту соціального захисту Мінветеранів

Мінветеранів погодило з представниками добровольчих формувань "Порядки надання статусів родинам загиблих Захисників та особам з інвалідністю внаслідок війни з числа добровольців".

Ви можете допомогти військовим за реквізитами, вказаними на Головній сторінці сайту!

Деталі

Редюїт та АПВА - єднання заради Перемоги!

Хочемо поділитись із вами посиланням на офіційний сайт наших партнерів - Асоціації-підприємців і ветеранів АТО

Разом ми об‘єднуємо справжніх патріотів України в єдиний механізм!

Ви можете допомогти військовим за реквізитами, вказаними на Головній сторінці сайту!

Деталі

 

 

Благодійний івент виставка-аукціон "Пророки Перемоги"

На аукціоні "Пророки Перемоги" зібрали понад пів мільйона гривень на броньований медичний позашляховик для бригади "Буревій" - пишуть OBOZREVATEL про івент 4 Березня

Ви можете допомогти військовим за реквізитами, вказаними на Головній сторінці сайту!

Деталі

Проєкт постанови Кабінету Міністрів України

“Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України щодо встановлення зв’язку інвалідності з пораненнями чи іншими ушкодженнями здоров’я одержаними на території проведення заходів, необхідних для забезпечення оборони України, захисту безпеки населення та інтересів держави у зв’язку з військовою агресією Російської Федерації проти України”

 Ви можете допомогти військовим за реквізитами, вказаними на Головній сторінці сайту!

Деталі

Законодавство щодо санаторно курортного
лікування на 2023 рік призупинено. 

Це передбачено прикінцевими положеннями Закону «Про Державний бюджет України на 2023 рік». Ця норма зачепила, зокрема, військовослужбовців, а також членів їхніх родин.

Чому так сталося і як це виправити, у рубриці коментарі розповів голова підкомітету Верховної Ради з питань соціального захисту прав ветеранів Анатолій Остапенко.

 Ви можете допомогти військовим за реквізитами, вказаними на Головній сторінці сайту!

Деталі

 

Люди на передовій вже зараз хочуть знати, як держава допоможе їм

 Ви можете допомогти військовим за реквізитами, вказаними на Головній сторінці сайту!

Деталі

Мистецтво героїв мандрує світом!

Олена Майборода - поліцейська-Герой із Маріуполя, яка пережила вибух ракети , кому та контузії - є авторкою чудової картини, яка символізує майбутню перемогу України над загарбниками🇺🇦 .

Зараз мистецтво Олени мандрує СВІТОМ та говорить : «УКРАЇНА незламна, як і сила волі та духу наших ГЕРОЇВ»

 Ви можете допомогти військовим за реквізитами, вказаними на Головній сторінці сайту!

Деталі

День українського добровольця!

Сьогодні, День українського добровольця, дякуємо усім відважним захисникам і захисницям, які без вагань взяли до рук зброю і стали на захист незалежності та територіальної цілісності нашої Батьківщини . Вічна пам'ять тим, хто віддав у цій жорстокій війні найцінніше - своє життя. 

Слава Україні!Слава нашим Героям

 Ви можете допомогти військовим за реквізитами, вказаними на Головній сторінці сайту! Деталі

Відпусткам для військовослужбовців бути чи ні?

Щиро сподіваємось на позитивний результат

Ви можете допомогти військовим за реквізитами, вказаними на Головній сторінці сайту!

Деталі

Ветеранський бізнес - закладення фундаменту для післявоєнного розвитку економіки України

Голова АПВА Сергій Позняк провів зустріч з командою Державного центру Зайнятості. 

«На зустрічі було видно, що це важливо, було зрозуміло, що проведено велику роботу і в неї є результати. Юлія Жовтяк та команда Державного центру Зайнятості створили дуже дієву концепцію стимулу ветеранських підприємницьких ініціатив. І в співпраці з USAID Ukraine - USAID Україна та за нашої скромної участі ми маємо зробити її робочою політикою», - прокоментував Сергій. 

Асоціація-підприємців ветеранів АТО дуже вдячна Костянтину Татаркіну за запрошення, Простору Можливостей  за чергову плідну співпрацю, а Юлії Жовтяк  та Державному центру зайнятості, за конструктивну роботу, дуже круту робочу зустріч в інтересах ветеранів

Ви можете допомогти військовим за реквізитами, вказаними на Головній сторінці сайту!

Деталі

Справжні герої України!

Нашим героям, захисникам Маріуполя, що зараз проходять реабілітацію та були неодноразовими учасниками Арт-Мк від Редюїт просять присвоїти звання Героїв України . Наші військові перебували у ядрі земного пекла, що відбувається на сході, у повному оточенні орків.На жаль, ще не всі змогли визволитися з полону та досі перебувають в пастці ворога. Надзвичайно ВАЖЛИВО підтримати військових, надати розголосу іхнім подвигам.Аби Президент розглянув електронне прохання, потрібно 25 000 голосів.

Ви можете допомогти військовим за реквізитами, вказаними на Головній сторінці сайту!

Деталі

 

Вшановуймо пам'ять тих, хто віддає своє життя , щоб жили ми

12 березня 2023 року мали нагоди взяти участь у заході ,присвяченому нашим Захисникам, які загинули, зникли безвісти 24 лютого 2022 року в містечку Мощун Київської області. 
Страждання і сум, очі родини …
Завдяки хлопцям, які утримали ворога ми сьогодні живемо. Низький уклін сім'ям! 
ГОЛОВНЕ : МИ ПОВИННІ НАГАДУВАТИ СУСПІЛЬСТВУ ПРО ЦІНУ, ЯКУ ПЛАТИТь НАША НАЦІЯ ЗА СВОБОДУ‼️‼️
Героям слава!

Ви можете допомогти військовим за реквізитами, вказаними на Головній сторінці сайту!

Деталі 

Сюжет Новин СТБ 09.03.2023

Про Благодійний івент виставку-аукціон «Пророки Перемоги»🇺🇦 

  А ми нагадуємо , що збір на Броньований медичний позашляхових ТПК(транспортер переднього краю) для Бригади «Буревій» Національної Гвардії України, Сил Оборони України ДОСІ ВІДКРИТИЙ. Військові потребують нашої допомоги та підтримки, не будьте байдужими, Разом ми в силі вистояти навалу орді

Ви можете допомогти військовим за реквізитами, вказаними на Головній сторінці сайту!
 

Благодійний івент виставка-аукціон "Прокроки Перемоги"

 В суботу команда Редюїт відвідала івент «Пророки Перемоги» і ми хочемо поділитися своїми думками
Ми були підтримані співорганізатором івенту - керівником благодійних проектів Редюїт Дарину Требух, яка спільно з Сергієм Позняком та Дмитром Гордіцею створила чудову подію, результат якої не можна радувати.
До благодійної акції долучилися народні артисти України, молоді співаки та неймовірно талановиті люди, які допомогли зробити його результативним.
За вечір було зібрано понад пів мільйона гривень благодійних внесків на покупку Броньованого ТПК для Бригади НГУ «Буревій». І ми продовжуємо збір, адже військові якнайшвидше потребують дану техніку.
Дякуємо кожному, хто взяв участь у суботу та надав нашим бійцям. Ми віримо в силу суспільного об'єднання.
 
Ви можете допомогти військовим за реквізитами, вказаними на Головній сторінці сайту!

Тактична медицина з Байкером

  Ми часто запитуємо ваше враження від занять. А сьогодні хочемо поділитись своїми та стати трішки ближче до вас.
Не дивлячись на вид занять, ми бачимо вашу зацікавленність за кількістю людей, що беруть участь вперше, або вкотре , і з тим же інтересом відвідують заняття.
  Ми раді приносити користь цивільним, навчаючи їх, та військовим - допомагаючи їм донатами.
  Знання - скарб, і ми раді відплачувати вам цінними знаннями за допомогу пораненим.
 
А зараз - фотозвіт із сьогоднішнього тренінгу з надання домедичної допомоги від Байкера Олександра Корнійчука
 
Допомогти воїнам ви можете за реквізитами, вказаними на Головній сторінці сайту!

Проводьте час із користю - допомагайте військовим!

Результати нашої роботи мотивують нас іти далі, далі допомагати пораненим, залучати кожного патріота до великої справи.
Тренінги на полігоні - це не тільки корисне та цікаве проведення часу, це одна із можливостей задонатувати на реабілітацію бійцям та повернути їх у стрій.
 
Долучайтесь до нас - разом ми збудуємо міцний фундамент для поранених бійців та їх побратимів.
 
Допомогти воїнам ви можете за реквізитами, вказаними на Головній сторінці сайту!

Підтримка ветеранів - ключ до перемоги

Підтримка ветеранів важлива - сьогодні це питання було підняте на виїзному засіданні в м.Трускавець
Керівника благ.проєктів Редюїт по реабілітації бійців Дарину Требух було запрошено на виїзне засідання Комітету Ветеранів у справах ветеранів та їх родин під головуванням Голови Підкомітету з питань соціального захисту ветеранів - Анатолія Остапенка .
Головою Асоціації підприємців та ветеранів АТО Сергієм Позняком було підняте питання щодо відсутності законодавчої бази по захисту ветеранського підприємництва. Також обговорювали питання реабілітації ветеранів і створення гідних умов в профільних закладах санаторно-курортного лікування. Це наш обов‘язок - на рівні закону створити комфортні умови для людей, які у свій час стояли на захисті України
Ми маємо честь брати участь в засіданнях, що несуть за собою велику місію разом з народними депутатами України, представниками Офісу Президента України, центральних органів виконавчої влади, Уповноваженим ВР України з прав людини наукових установ, громадських організацій та засобів масової інформації.
 
 
Допомогти воїнам ви можете за реквізитами, вказаними на Головній сторінці сайту! Деталі

Гуманітарна допомога - це необхідність!

У результаті поранень , багато бійців втрачають змогу вільно пересуватись і потребують обладнання, що стане тимчасовою опорою під час відновлення опорно-рухового апарату.
Ми дякуємо Миколі Василькову , РестоVратору. Картопляні Війська за надання милиць, ролаторів та крісел - необхідного обладнання, що є невід’ємною частиною реабілітації .
У свою чергу, ми прикладемо всіх зусиль , щоб наші Герої трималися на ногах ще впевненіше, ніж це було до травми.
 
Допомогти воїнам ви можете за реквізитами, вказаними на Головній сторінці сайту! Деталі

Необхідне обладнання буде!

Ми щиро вдячні Підприємству «Петро Карбо Хем-Мукачево» за допомогу у придбанні необхідного обладнання - Тимпанометра, призначеного для проведення глибинних досліджень і виявлення патологій середнього вуха.
  На жаль , в умовах війни акустичні травми є найпоширенішими, вони мають значний вплив на повноцінність життя - навіть незначна втрата слуху позбавляє людину багатьох можливостей, з‘являються труднощі в спілкуванні, втрата впевненості та віри в себе.
  Вчасно не розпочата реабілітація - розвиток глухоти.
Завдяки єднанню, ми маємо можливість забезпечувати госпіталь усім необхідним для правильного лікування бійців. 
  
  Допомогти воїнам ви можете за реквізитами, вказаними на Головній сторінці сайту! Деталі
 

Діагностичний Аудіометр AD629 куплено

Команда Редюїт щиро дякує Компанії ПрАТ Аптека Лекхім, в особі директора Печаєвої Тетяни та комерційного директора Руслана Рудя , за допомогу у придбанні обладнання для діагностики акубатравм ( контузії ) у військових.
Дякуємо кожному свідомому українцю за участь у реалізації надважливої місії - допомоги бійцям з контузіями, адже за статистикою більше ніж у 70% військових виявляють акубатравми.
Ми пишаємось мати таке коло однодумців, об‘єднаних в єдиних міцний механізм
Далі - більше! РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ
 
Допомогти бійцям у реабілітації ви зможете за Реквізитами, вказаними на Головній сторінці сайту!
 

Благодійна виставка-івент "Українська Валькірія"

Ми раді бачити, що в результаті нашої спільної діяльності, однодумці-патріоти об’єднуються в одну спільноту!
 
Слова подяки ми висловлюємо організаторам події - керівникам проєктів Редюїт, Асоціація-Підприємців ветеранів АТО - Дарині Требух та Сергію Позняку ,жінкам, справжнім Українським Валькіріям, силі та хоробрості яких був присвячений івент та всім присутнім.
 
На Благодійній Виставці - Івенті «Українська Валькірія» , людей із різних сфер життя об‘єднала спільна ідея - патріотизм , допомога в адаптації та соціалізації військовослужбовців України, Ветеранів АТО, учасників бойових дій та допомога їх родинам!
 
Ми створили дійсно гідний вечір, подібний до тих, які створювали наші предки: щирі емоції , гарна музика, важлива інформація від спікерів , та комфортна атмосфера.
Об’єднані ми - сильні РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ! СЛАВА УКРАЇНІ
 
Допомогти бійцям у реабілітації ви зможете за Реквізитами, вказаними на Головній сторінці сайту!

Наша сила в єднанні та спільній допомозі!

Наші друзі Meckenheim hilft e.V.
зібрали для наших поранених Захисників гуманітарну допомогу: медикаменти, перев‘язувальні матеріали та все необхідне для реабілітації поранених.
За участі Богдана Матківського, народного депутату 8 скликання , наразі бійця Батальйону імені Генерала Кульчицького , ми маємо змогу допомагати Центральному Госпіталю МВС України у пришвидшенні реабілітації воїнів та поверненні їх у стрій.
РАЗОМ ми знищимо темряву Та повернемо МИР до України
 
Допомогти бійцям у реабілітації ви зможете за Реквізитами, вказаними на Головній сторінці сайту!

Звичайна траса в Донецькій області!

Вогні швидкої - наше прагнення до свободи, яке дається нам дорогою ціною.

Команда Редюїт взяла на себе відповідальність у реабілітації захисників України, ветеранів АТО, учасників бойових дій та їх сімей!
 
Підтримати наші благодійні проєкти та допомогти бійцям у реабілітації ви зможете за Реквізитами, вказаними на Головній сторінці сайту!

Зустріч "На нулі"

Команда ГО «Редюїт» відвідала наших Захисників на Сході 
Зимно, холод сковує , але для Редюїт та Асоціація-підприємців та ветеранів АТО ніщо не стане перешкодою.
 
Вчора ми відвезли хлопцям різні смаколики ,теплі речі та «військові ніштячки»
Наша місія: піклуватись про Захисників і створювати для них комфортні умови.
 
Нам випала честь піклуватися про тих, хто на нулі боронить нашу землю , і тих , хто лікується , щоб повернутись в стрій. Різдвяні подарунки та різдвяна свічка - символ незламності Духу українського народу . Все для нашої перемоги !
Ідемо разом до мети - повернення в стрій наших Воїнів та ПЕРЕМОГИ
 
Допомогти бійцям у реабілітації ви зможете за Реквізитами, вказаними на Головній сторінці сайту!
 
 

Вертикалізатор для Госпіталю куплено!

Договір підписано - вертикалізатор куплено
Обладнання вже в дорозі до Центрального Госпіталю МВС України.
Разом ми - сила
Далі - більше
 
Допомогти бійцям у реабілітації ви зможете за Реквізитами, вказаними на Головній сторінці сайту!
 

Наша історія - наш скарб!

Ми виховуємо покоління сильних незалежних людей, які будуть продовжувати славетну історію українського народу
Наша історія - наш скарб, який ми повинні оберігати. Ми не маємо права забувати ті часи, коли ми боролися за право на існування нашої нації.
Історія повторюється, і вже через деякий час молодь буде вивчати події часів, які ми проживаємо зараз…і часи розквіту України 
Запрошуємо вас разом з нами ( Редюїт&Асоціція підприємців-ветеранів АТО ) поринути у минуле до музею Національної гвардії України
 
-Де? На Печерську
-Коли? Кожного чт о 17-00
-Вхід? Вільне донатування
Посилання на реєстрацію на екскурсію!
 
Допомогти бійцям у реабілітації ви зможете за Реквізитами, вказаними на Головній сторінці сайту!

Поважні гості нашого Арт-руму

20 грудня до нашого Арт-руму завітав перший заступник МВС України Євгеній Єнін
Відвідавши заняття з арт-терапії , на сайті МВС підмітили , що:
«Арт - терапія- це дієвий спосіб відволікти пацієнтів від проблем сьогодення, метод підтримки людей, які пережили багато стресових моментів у житті. Тут спілкуються на відволікаючі теми, водночас майструючи доробки із глини або воску»
Арт-терапія, як метод психологічної терапії здатна зцілити психоемоційний стан людини за допомогою мистецтва та процесу творення
Команда Редюїт робить усе можливе у забезпеченні дієвого лікування бійців та загоєння їхніх видимих та невидимих травм 
 
Посилання на статтю МВС - Деталі
Посилання на каталог з виробами бійців в нашому інстаграмі Art_reduit - Деталі
 
Допомогти бійцям у реабілітації ви зможете за Реквізитами, вказаними на Головній сторінці сайту!

Будь - яка допомога армії - крок вперед до перемоги

Єдність та співпраця прискорюють нашу Перемогу!
Дякуємо Сергію Сидоруку ,керівнику компанії Юнік Трейд, (Деталі) які постійно забезпечують бійців і Центральний госпіталь Міністерства внутрішніх справ України всім необхідним : генератори , міні електростанції , газові комплекти, буржуйки , ноутбуки - все необхідне для побуту та обігріву.
 
Допомогти бійцям у реабілітації ви зможете за Реквізитами, вказаними на Головній сторінці сайту!
Деталі

Сьогодення: волонтер - помічник держави!

Подія , яка відбулась 7 грудня, вкотре доводить - ми на вірному шляху
Керівника благодійних проєктів Редюїт,Дарину Требух , було нагороджено подякою МВС України за вагомий внесок у реабілітацію поранених Героїв (Денис Монастирський)- вручено відомчу відзнаку МВС.
 
Посилання на статтю:Деталі
Посилання на відео:Деталі
 
Нам дуже приємно, але ми робимо це не заради нагород, а заради майбутнього України!
Команда Редюїт пишається Дариною Требух, адже правильно налагоджена спільна робота, котра приносить такі результати - це вже перемога

В кожного є шанс стати Marksman.

Жоден блек-аут,масштабні обстріли - не перешкода для нас, ми продовжуємо допомагати нашим Захисникам , навчаючи цивільних самозахисту 
Ми щиро вдячні нашим донаторам - людям , які роблять свій ВАЖЛИВИЙ вклад в лікування наших бійців, майбутнє нашої країни - за їхню допомогу
І ми раді мати можливість віддячувати нашим донаторам. В подяку за донатування ми проводимо цікаві, важливі та корисні в наш час заняття.
Дякуємо Богдану Яремі за такі відгуки
Майбутнє в НАШИХ руках В єдності сила Слава Україні

Повсякденний патріотизм

«РЕДЮЇТ» вдячний за постійну допомогу від нашої спільноти нашим Захисникам.
  Без такої кооперації не було б гарного результату, адже ПЕРЕМОГУ можна здобути тільки у постійній праці і підтримці. 
  Дякуємо Віталію Роздобутько за його допомогу. Це людина, яка передала комплекти шин для авто Підрозділів батальйону оперативного призначення ім.Героя України генерала Кульчицького Національної Гвардії України
 
Слава України!! РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ

Краса таки рятує.

Перший день. Незвичне поєднання військової форми й гарних вечірніх суконь.Мистецьки творіння та мужність воїнів. Несподіване розуміння нашого народу, що життя це не лише війна.

Дякуємо всім хто долучився до благодійного заходу!

Деталі

Як прийти до благодійного аукціону.

Мати жагу до Перемоги. Дивитись в очі пораненим хлопцям і дівчатам. Вночі думати, що я можу для них зробити. На ранок знову йти до них і знову дивитись в очі й з впевненістю казати, що все буде добре. Разом шукати улюблене зайняття, щоб знищити біль і смуток від поранень, шукати нову особистість Великого героя Українця, який пройшов через вогонь і метал і залишився Міцним, Щасливим, Впевненим у Своєму майбутньому. Мати друзів митців і зовсім небагато грошей для початку. Займатись, хоч на початках і не професійно, улюбленим зайняттям і творити. Через декілька місяців звернутись до Ліки Співаковської про організацію в її галереї Spivakovska Art:ego Culture Center благодійного аукціону. Запросити всіх знайомих і не знайомих Патріотів України (можна з тваринами і їжею), щоб заробити кошти на реабілітацію всіх поранених Героїв України. Дух і тіло Українця непереможні.

Поранені Герої не покидають стрій!

Кожен знайде Своє місце в післявоєнній Україні!

Деталі

Олександр Петренко та Фонд "PALADINS" видкрили маршрутне таксі на Бєлгород.

Без зайвих слів Українці своїми вчинками наближають Перемогу. Приказка:"бізнес любить тишу" актуальна як ніколи. Скоріше буде Перемога, скоріше настане тиша і бізнес запрацює в повну силу. А далі: робочі місця, податки до бюджету, соціальні виплати - добробут Української нації.

Дякуємо Українському бізнесу!

До речі квитки на Бєлгород - БЕЗКОШТОВНІ!

Деталі

Мистецтво Української сили і духу.

Стратегічне мислення - це про нас! Стратегічні - напрямки роботи - це наша команда! Будувати духовне підґрунтя для успішної нації! Жоден захисник України не повинен залишити свою душу на полі бою. Жодна родина не повинна відчувати бойові травми тата чи матері які пройшли пекло війни. Це наша мета, про це говорили на сесії ГО ГВТ "Редюїт" та ГО "Асоціації Підприємців ветеранів АТО".

Наше гасло: МИ не чекаємо - МИ робимо! Обладнання для шпиталю буде закуплене! Реабілітуємо тіло і душу!

Деталі

Зброя масового порятунку.

Коли визначена мета на фронті, ти невпинно йдеш до неї що хвилини ризикуючи життям. Все зрозуміло мета - Перемога! Коли на шляху до Перемоги зустрічаєш перешкоди, які приводять до лікувального закладу, виникає думка: "ЩО ДАЛІ?". Лікарня це не в'язниця! Це не місце де лікують лише тіло! Краса рятує душу. Мистецтво, захоплення, хобі це те що не дає бойовому стресу займати місце в душі воїна. Війна за душі це не лише гарні лозунги. Це спокій та рівновага воїна, це його впевненість в майбутньому! Рятуємо душі командою ГО ГВТ «Редюїт» разом з арт-студією @siniykit.kiev.

Наша ініціатива - відновлення воїна за будь-яких обставин. Шлях до Перемоги це перемога духу Українців!

Деталі

Арт-терапія і військове сьогодення.

В сучасному світі мистецтво — це спосіб мислення, меседжер емоцій, вражень, шлях розкриття нашого світогляду.
Напередодні дня незалежності , команда ГО ГВТ «Редюїт» разом з арт-студією @siniykit.kiev , підготували майстер-клас з арттерапїі для поранених захисників у військовому шпиталі МВС України.Ця мова сьогодні об’єднала разом усіх : цивільних, військових, лікарів. Найголовнішу мету виконано - радість, захоплення і натхнення до життя і Перемоги.✌️

Колектив ТОВ ПП "ЕКОНІЯ" в умовах воєнного стану впевнений в своїх силах.

Сьогодні відбувся семінар :"Подолання наслідків постравматичного синдрому у працівників. Шляхи та методики. Як не втратити людину, родину,фахівця. Стратегічні поради бізнесу, що до роботи з персоналом в нових реаліях."

Сильний бізнес - безперебійна логістика Сил оборони України!✌️

Деталі

Як не втратити людину, родину, фахівця?

Сьогодні відбулась онлайн стратегічна сесія, що до відпрацювання основних напрямків діяльності ГО ГВТ"РЕДЮЇТ" та Асоціації підприємців ветеранів АТО що до подолання такого соціального явища як посттравматичний стресовий розлад (ПТСР).
Не чекаємо коли прокинуться чиновники, рятуємо Українців за раді майбутнього!
Лише гуртом МИ сильні!

Деталі

Одноманіття бентежить!

Як летить час …сьогодні майже пів року від початку агресії орків в Україні. Пригадайте, як проводили вихідні в родинному колі. Зараз одноманіття бентежить…Життя від смски з фронту до смски тримає в постійній напрузі!😔Лише зробивши щось нове, відчуваєш як врівноважуються думки і світ на мить стає казковим. Сьогодні надихнулися open air майстер-класом з живопису від Diart. Мистецтво рятує душу від смутку і втоми, а військові - рятують наші життя.

Лише об’єднавшись однією «хвилею» МИ здатні Перемогти !✌️

Деталі

Навіть в свята турбуємось про Захисників України! 

На свято без подарунка не гідно приходити. Свій подарунок з нагоди річниці ресторану "Аргентина гриль" ми обрали з благодійного аукціону! Подарунком став керамічний виріб ручної роботи від Арт-майстерні «Яр», який виставлено на благодійний аукціон для поранених захисників. Навіть під час свята, думки про війну і добрі справи справи нас не полишають.Керуюча пані Віра Лебедєва так перейнялася нашою ініціативою, що без вагань запропонувала свою допомогу в цьому акукціоні. З Вірою в майбутнє України!

Успішний бізнес - запорука майбутнього добробуту України!

Деталі

 

Друзі - як повітря!

Хто каже,що справжніх друзів мало - обмежена людина. Друзі, вони як повітря- ти їх не бачиш, але без них не дихаєш. Наш німецький freund Stefan Pohl зі своєю ініціативою Meckenheim hilft, без вагань і запрошення просто взяв і приїхав з допомогою до поранених захисників України.   Україна-Німеччина !

Разом до Перемоги ✌️🇩🇪🦾

Деталі

Теологія - та військова справа за для Перемоги!

Висновки професора Юрія Чорноморця що до Божої справи, та війни. Чому саме снайпер? Що таке православний російський фашизм? Навіщо чинити супротив орді?

…Не бійтеся їх, бо Господь, Бог ваш, Сам бореться за вас (Втор. 3:22).

Україна понад усе!

Деталі

Дякуємо - за небайдужість!

Маємо багато друзів, які постійно допомагають нашим воїнам як на передовій, так і в тилу. Проєкт "День народження Інструктора" триває. Подарунки від наших друзів передаються до шпиталю МВС, де лікуються після отриманих поранень наші Герої.

Дякуємо за подарунки Сергію Сидоруку та його команді "Юнік Трейд"🤝

Повага до воїна - впевненість в Перемозі!

Деталі

Особисто  розумію біль Українців!

Ante Vucak- Хорват з великим серцем, якій розуміє що таке жахи війни. Він сам пройшов через вогняне пекло, Він сам втрачав побратимів, Він сам бачив страждання свого народу, Він не політик і не шукає вигоди для себе, Він просто допомагає Українцям що постраждали від війни!🇭🇷🤝

Деталі

Можеш допомогти - допоможи! Не чекай на подяку!

Деталі

Українці - нація дії!

Українці - це працелюбна нація! Українець не піде з протягнутою рукою! Так і сьогодні, на запит про потреби підрозділу Національної гвардії, що боронить нашу Державу на сході наші співвітчизники почали діяти. Українці - нація майстрів. От і за ініціативи "Українського центру в Ried im Innkreis Austria"🇦🇹було розпочато проєкт "Сорочинський ярмарок". Все вдалося, крім одного - на ярмарку не вистачало чорта. Так сталося, що всіх чортів смажить Українське військо!

Українці всього Світу з вірою у своє Військо!

Все буде Україна!

Деталі

Наука від професора Чорноморця.

У Біблії сказано: "Коли ти вийдеш на війну проти ворога твого і побачиш коней та колісниці та народу більше, ніж у тебе, не бійся їх, бо з тобою Господь." (Втор. 20: 1–4) Цей біблійний вислів полюбляє повторювати професор Національного педагогічного Університету ім. Драгоманова Юрій Чорноморець, тому і допомагає нашим воїнам подолати страх не лише словом, а своїми справами.

Слово - це сила!

Знищений ворог - це крок до Перемоги!

Деталі

Буденна історія Україно - російської війни.

Самоорганізація нації - 50 %відсотків успіху в забезпеченні війська. Згуртована нація не чекає, коли Держава забезпечить потреби солдата, тому що кожен громадянин розуміє, що він і є Держава. Від запита потреби до дії, іноді проходять навіть не дні, а години, і допомога вже прямує на Схід!

Дякуємо бізнес спільноті за комунікацію!

Дякуємо підприємцю Олександру Петренко за допомогу Силам оборони України! Разом до Перемоги!

Деталі


Турбота про наших вояків не лише на передовій!

Продовжуємо ініціативу "Інструктора" що до турботи про поранених вояків! Дарина прийшла з подарунками! 

Дякуємо всім хто долучився! Повага до захисників - Велика справа!

Слава Українським воякам!

Деталі

 


Роби все що забажаєш, але заради України!

Цими вихідними церковна громада святого Миколая чудотворця на Аскольдовій Могилі за участю воїнів 27 бригади Національної гвардії України, представників військово - патріотичної гри, партнерів провела турнір з шахів серед школярів "Пам'яті Аскольда-Миколая" присвячений мужнім захисникам і захисницям України! Кожен юнак зрозумів, що Герої серед нас, що Вони не тільки палять танки орди, але й так само люблять шахи, що це звичайні Українці, які стали стіною на захист майбутнього!

Аскольде, встань, меч візьми, Хрест піднеси Україну від московської орди захисти!

Деталі


Робочий день голови інвестиційного фонду на 2022 рік

Пропонуємо ознайомитись з типовим розкладом представника справжньої Української бізнес-еліти.

Переможемо!

Слава Україні!

Деталі


Ще раз про навчання.

Радянська військова приказка : "Забуть все, чому тебе вчили в інституті, слухай мене!"

Підхід до військової справи в Україні: "Використовуй всі знання за для Перемоги! Чужому навчайтесь і свого не цурайтесь!"

Все буде Ленд-Ліз✌️💪

Деталі


 Про формування Української  бізнес еліти.

Сергій Гайдайчук, засновник та президент CEO Club Ukraine, про вплив війни на народ та бізнес еліту України.

Так народжується в Україні нова бізнес-еліта!

Слава Україні!


Сміливість в бізнесі дорівнює сміливості в бою!


Коли хочеш досягти результату, плануй, готуйся, контролюй і сміливо іди вперед. Саме так наші підрозділи додатково поповнюють свої ресурси за рахунок ворога🦾 Всі бізнес методики, знання отримані на семінарах, тренінгах переводимо на військову мову і рухаємося вперед✌️

Наближаємо Перемогу!

Деталі


Кожен наближає Перемогу на своїй ділянці фронту!


"Українська технологічна компанія" дізнавшись про нестачу бронежилетів в підрозділах Сил оборони України, не вагаючись запустила процес їхнього виробництва.

Швидке реагування на потреби армії, це ще один крок до Перемоги!

Слава Україні!

Деталі


Автомобілів на лінії зіткнення багато не буває!

Хто хоч раз рятував поранених побратимів, засвоїв аксіому: "Газ до поліка і до шпиталю". Статика смертей на полі бою каже, головною причиною є не своєчасне надання медичної допомоги пораненому. Але буває й таке, що гинуть бойові сталеві коні🥲
Ми вдячні всім, хто долучається до забезпечення наших воїнів автомобілями що рятують життя🙏
Слава Україні!
Разом до Перемоги!

Деталі


Пікапи від волонтерів дозволяють успішно знищувати ворога.

Велика дяка небайдужим бізнесменам за допомогу Державі!

Це Ваш вклад в Перемогу! Ось і результат🦾

Слава Україні

Деталі


Автомобілі СЕО club рятують життя бійцям на передовій!


Святкування дня народження «Інструктора» триває.

Нацгвардієць на позивний «ІНСТРУКТОР» продовжує приймати вітання з днем народження у вигляді кондиціонерів. Сьогодні чергові три кондиціонера встановили у відділенні, де лікуються поранені бійці шпиталя МВС. 
Свято триває! 
Перемога це не лише бій! 
Слава Україні!

Деталі


Подарунок на День Києва.

На день Києва мав, не тільки відрядження до столиці, а, як і водиться на будь-яке свято, - подарунки! 
Подарунки у вигляді постійної, системної, ефективної взаємодії військових і бізнесу! І одним із найкрутіших результатів цієї взаємодії є постачання Denys Dolynskyi та Dmytro Bugoslavskyi до підрозділів Національна гвардія України вже не пам'ятаю скільки позашляховиків, на яких було, слава Богу, зроблено так багато добрих (для орків не дуже) справ, що наблизили Парад Перемоги України над рашкою! 
Беріть приклад з цих бізнесів та наближайте мирне небо над Україною разом з ними! 
Слава Україні!
Слава Нації!
Смерть ворогам!

Деталі


Військово -патріотична гра 
"В ЄДНОСТІ СИЛА"

Розпочався період канікул у школярів, а разом з ним  і перший етап Військово-патріотичної гри "В ЄДНОСТІ СИЛА". За підтримки Асоціації Підприємців - Ветеранів АТО, Інвестиційного фонду FinStream, ТОВ "МСК Україна", юнаки та дівчата набувають навички захисту себе та своїх близьких в умовах сьогодення, навчаються наданню допомоги постраждалим, знайомляться зі славетними традиціями Українського війська, гуртуються заради майбутнього, щоб бути господарями на своїй землі.

Майбутнє України в наших дітях!

Деталі


Логістичний менеджмент - ефективна допомога!

Спільнота CEO CLUB - це не тільки потужний фінансовий ресурс, але й грамотний менеджмент його зосередження на основних напрямках ведення боротьби за Україну!

Переймаємо досвід! 

Слава Україні!

Деталі


Перемога - це не тільки бій, але турбота за поранених.

ГО "Гвардійське військове товариство "РЕДЮІТ"" започаткувало ініціативу по забезпеченню кондиціонерами операційного відділення Шпиталю МВС, де надають медичну допомогу пораненим на сході бійцям. На свій День народження боєць НГУ "ІНСТРУКТОР" побажав, щоб його поранені бойові друзі не були забуті (на відміну від орків), відчували турботу про себе не лише на передовій. Дякуємо Друзям, що привітали Гвардійця! Сьогодні встановили перші три кондиціонери.

Свято продовжується! Будь як "ІНСТРУКТОР"!

Змінюємо Україну на краще!

Деталі


CEO CLUB UKRAIN стратегичний погляд 

Стратегії бізнесу України щодо ліквідаціїї наслідків війни. Фонд Save Ukraine сьогодні - заради відновлення Держави!

Українські бізнес еліти власним прикладом вказують напрямок відновлення добробуту нашого народу .

Разом Ми все подолаємо!

Деталі


Командор та його команда

Командор Олег Литвин - засновник яхтової агенції "YACHT TRAVEL" та його команда з перших днів разом з силами оборони України вносять свій вклад захист держави. 

Курс на Перемогу! Слава Україні!

Деталі


Операція "Бандера мобіль"

Компанія "4B"та її власник Матяш Андрій разом зі своїм бізнес партнером Володимиром Бездітним - представники передового міжнародного бізнесу зробили внесок до нашої майбутньої Перемоги. Чернігівськи гвардійці отримали потужний "БАНДЕРА МОБІЛЬ" який одразу убув для посилення передових підрозділів частини.

Разом до Перемоги!

Деталі


Сергій Гайдайчук засновник та президент CEO Club Ukraine

Сергій Гайдайчук про самоорганізацію та перехід бізнес еліти України на військовий стан. Перемога України - це не тільки справа військових. Кожен громадянин України вносить свій вклад заради славного майбутнього Українського народу. Прямуємо за флагманами!

Деталі


CEO Club Ukraine

В перший день війни президент клубу виступив з тим, що ми повинні зайняти активну волонтерську позицію в Україні. Мабуть лідерську позицію. І в нас з перших днів вже була готова громадська організація, яка почала збирати кошти на потреби сил оборони України... 

Деталі

 

 


Члени CEO Club Ukraine в рядах Національної гвардії України

Член CEO Club Ukraine боєць НГУ з позивним "Інструктор" нищить орків на сході України.

Деталі


CEO Club Ukraine

Інструменти бізнесу допомогають силам оборони України. На логістичному фронті. Слава Україні! Ми переможемо!


Батальйон "імені генерала Кульчицького" Національна Гвардія України.

Хочу висловити подяку CEO Club Ukraine, Yacht Travel та фонду "Повернись живим"  за те, що вони дали нам можливість отримати радіостанції Motorolla для гарного і надійного зв'язку між підрозділами.

Деталі