Як не втратити людину, родину, фахівця?

Посттравматичний стресовий розлад (ПТСР) — це порушення психічного стану, що може розвинутися після травматичної події. 

ПТСР проявляється як довготермінова реакція на стрес — за визначенням лікарів, його прояви з’являються через щонайменше чотири тижні після травматичної події. Симптоми розладу можуть виникати в короткий або триваліший період після травматичної події – як правило, протягом перших трьох місяців.

При ПТСР спостерігають такі групи симптомів: уникнення, гіперзбудженість, перепроживання травматичних подій, проблеми із пам'яттю та емоційною сферою.

ПТСР розвивається у людей, які пережили загрозливу для життя чи гідності ситуацію. Серед них:

  • ветерани війни,
  • цивільні, які перебували або все ще перебувають в зоні бойових дій,
  • жертви сексуального чи/та фізичного насильства,
  • полонені та жертви катування,
  • свідки терактів,
  • люди, які перебували в зоні стихійного лиха,
  • інші люди, які знаходяться в кризових ситуаціях, що можуть травмувати психіку.

Сьогодні відбулась онлайн стратегічна сесія, що до відпрацювання основних напрямків діяльності ГО ГВТ"РЕДЮЇТ" та Асоціації підприємців ветеранів АТО що до подолання такого соціального явища як посттравматичний стресовий розлад (ПТСР). Що робити, коли це стає масовим явищем, коли накриває хвилею суспільство, коли і в дома і на робочому місті стрес руйнує звичні процеси. Члени громадських спільнот розглянули основні глобальні ризики для України:

- руйнування родин Українців;

- втрата бойового потенціалу Сил оборони України;

- падіння надходжень в бюджет від приватного бізнесу України ;

Позиція Громадської Організації Гвардійського - Військового товариства "РЕДЮЇТ" та Асоціації підприємців ветеранів АТО: Необхідно діяти сьогодні й зараз. Й надалі будемо проводити курс з залучення фахівців до майстеркласів з військово-просвітницької роботи, з метою формування впевненості в майбутнє (збереження трудових колективів), та продовжимо АРТ - терапію, яка формує сприятливе морально-психологічне середовище як в родині, так і акліматизацію в цивільному суспільстві після повернення з лінії зіткнення.

Не чекаємо коли прокинуться чиновники, рятуємо Українців за раді майбутнього!
Лише гуртом МИ сильні!